Andre De Freitas to fotograf i ilustrator, który w swojej twórczości skupia się głównie na ilustracjach… jednak nie są to zwykłe rysunki. Autor stara się zawsze wyobrazić, jakby jego prace wyglądały jako fotografie i dzięki temu jego twórczość zyskuje niepowtarzalny charakter.

Andre postanowił przygotować porcję ilustracji przedstawiających bohaterów popklutury, głównie komiksów, jako zainfekowanych wirusem zombie.

kaczordonald

Poniżej znajdziecie nowy design popularnych postaci: Batman, Buzz Astral z Toy Story, nieznany mi bohater nr 1, Charlie Brown z Fistaszków, Ironman, Kaczor Donald, nieznany bohater nr 2, Popeye, Rafael z Wojowniczych Żółwi Ninja, Ryu z gry Street Fighter, Tintin z belgijskiego komiksu Przygody Tintina, nieznany bohater nr 3 oraz Wally (znany w USA i Kanadzie jako Waldo) z serii książek dla dzieci Where’s Wally?

batman

buzzastral_toystory

anonymous01

charliebrown_peanutssnoopy

ironman

kaczordonald

anonymous02

popeye

rafael

ryu_streetfighter

tintin

anonymous03

waldo

Jeśli podobały wam się rysunki Andre De Freitasa i chcielibyście bliżej zapoznać się z jego twórczością, zajrzycie na jego stronę internetową: andredefreitas.com

Gdybyście byli w stanie rozszyfrować trzy tajemnicze postacie, których nie znam, to zapraszam do komentowania – na pewno uaktualnię informację o Wasze sugestie.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook