Do Sieci wyciekły zdjęcia z miejscowości Senoia w stanie Georgia, USA. Na fotografiach widać prace nad budową scenografii do 5. sezonu The Walking Dead.

alexandria_main

Spoglądając na zdjęcia można przypuszczać, że w kolejnym sezonie serialu Żywe trupy pojawi się znana z komiksów Roberta Kirkmana Alexandria Safe-Zone.

EDIT (informacja podana przez tomb2525):

20 sierpnia rada miasta Senoi wydała pozwolenie na zostawienie planu zdjęciowego bez wymogów jego zniesienia do 2016 roku, plus podpisano klauzulę o możliwości przedłużenia tego terminu do 2019 roku, aczkolwiek będzie to uzależnione od nowego składu rady który wejdzie na stołek w 2015 roku. Oznacza to, że Aleksandria będzie główną lokacją na pewno przez dwa następne sezony, a przy dobrych wiatrach może nam towarzyszyć nawet do sezonu 10.

Oto pozostałe zdjęcia powstającej scenografii do serialu AMC:

alexandria01 alexandria16 alexandria15 alexandria14 alexandria13 alexandria12 alexandria11 alexandria10 alexandria09 alexandria08 alexandria07 alexandria06 alexandria05 alexandria04 alexandria03 alexandria02

A tak wygląda lokacja z komiksu TWD:

alexandria-comic01alexandria-comic03alexandria-comic02 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook