Bóg Horror Ojczyzna - Wszystko SpłonieWłaśnie ukazał się drugi tom popularnego cyklu ?Bóg Horror Ojczyzna? autorstwa Łukasza Radeckiego. Jest to część dużego projektu i próba stworzenia świata do gry RPG, oraz niezależnie od niego istniejących postaci i bohaterów, których losy z czasem opiszą i inni autorzy.

 

Drugi tom zatytułowany ?Wszystko Spłonie? rzuca Maksa i Stonkę w wir wydarzeń niesamowitych. Choć oszczędzono im tym razem ludzkiego bestialstwa, agenci Katolickich Służb Specjalnych nie narzekają na nudę. Ataki terrorystyczne, wirus zombie, a na dokładkę wampiry i wilkołaki. Kolejna brawurowa mieszanka kryminału, science-fiction i horroru.

 

Łukasz Radecki to znany autor horrorów, publikował w licznych magazynach, portalach i antologiach (m.in. Zombiefilia, Księga Strachu, Białe Szepty, Czarna Kokarda, Gorefikacje, Dziedzictwo Manitou, 13 ran, Pokój do wynajęcia), wydał zbiory opowiadań ?Kraina bez powrotu. Opowieści niesamowite?; ?Złego Początki?; ?Wszystko Spłonie? (dwa ostatnie osadzone w świecie cyklu ?Bóg Horror Ojczyzna?). Efektem współpracy z Kazimierzem Kyrczem Jr jest zbiór opowiadań ?Lek na Lęk?, z Robertem Cichowlasem oczekiwany jesienią tego roku ?Pradawne Zło?. Redaktor Horror Online, hplovecraft.pl, Grabarza Polskiego, Atmospheric Magazine. Muzyk formacji Acrybia i Damage Case, autor ścieżki dźwiękowej do kilku horrorów i gier. Szczęśliwy mąż i ojciec.

Tom drugi można pobrać pod linkiem:

http://wydaje.pl/e/bog-horror-ojczyzna-wszystko-splonie3

Tom pierwszy wciąż jeszcze możliwy do pobrania tutaj:

http://wydaje.pl/e/bog-horror-ojczyzna-zlego-poczatki2

 

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook