Beretta 92FS

Beretta 92FS

 

Sezon 1.

Odcinek 1. Days Gone Bye. Broń, którą Rick znalazł w czołgu przy żołnierzu-zombie.

 

DaysGoneBye

 

Odcinek 5. Wildfire. W retrospekcjach przywołana zostaje scena z Shanem opuszczającym szpital, w którym widzi żołnierzy strzelających z tej broni do zainfekowanej ludności.

 

Wildfire

 

Sezon 2.

Odcinek 6. Secrets. Broń w rękach Andrei podczas jej nauki strzelania pod okiem Shane’a. W tym samym odcinku udali się oni razem na przeszukiwanie domów w okolicy w celu znalezienia tropu Sophii. Napotykając na gromadę zombie zmuszeni są strzelać i uciekać – Andreę wtedy przełamuje pierwszy celny strzał do zombie.

 

Andrea Secrets

Andrea Shane

Secrets

Beretta

 

Odcinek 7.Pretty Much Dead Already. Broń wykorzystana również przez Andreę podczas sceny z zombie ze stodoły.

 

Pretty Much Dead Already

Andrea Beretta 92FS

 

Odcinek 13. Beside The Dying Fire. Podczas ataku zombie na farmę Hershela Andrea została zmuszona sama uciekać w głąb lasu mając przy sobie torbę z bronią, w tym Berettę 92FS.

 

Beside The Dying Fire

 

Sezon 3.

Odcinek 1. Seed. Broń widzimy wyposażoną w tłumik w rękach Carla podczas przeszukiwania opuszczonego domu. W tym samym odcinku grupa trafia na więzienie, które muszą na początek oczyścić z zombie. W tej scenie Carl strzela z Beretty z wieży strażniczej.

 

Seed.

Seed

Watchtower

Carl

 

Odcinek 3. Walk With Me. W tym odcinku pistolet widzimy w rękach Andrei, która razem z Michonne obserwuje z ukrycia działania Gubernatora i jego ludzi na miejscu upadku helikoptera.

 

Walk With Me

 

Odcinek 8. Made To Suffer. W tym odcinku po wyjeździe części grupy z więzienia to Carl został na straży z bronią i kluczami. Po usłyszeniu głosów ludzi w innej, nieoczyszczonej części więzienia postanowił im pomóc. Posługując się Berettą uratował ich, a także chciał zastrzelić ich zmarłą współtowarzyszkę.

 

Carl Grimes

Carl_Made To Suffer

 

W tym samym odcinku w Woodbury podczas odbywającej się tam walki bronią posługuje się Andrea strzelając do przeciwników, nie wiedząc, że ma do czynienia ze swoimi dawnymi przyjaciółmi. Później dochodzi do ponownego spotkania z Michonne, podczas którego Andrea celuje do niej widząc, co zrobiła z Gubernatorem.

 

Made To Suffer

Michonne Andrea

Andrea

 

Odcinek 9. The Suicide King. Andrea korzystając z tego pistoletu sprawnie i szybko pomogła oczyścić Woodbury z kilku szwendaczy, którym udało się przedostać do środka i zaatakować mieszkańców.

 

The Sucide King

 

W więzieniu Carl podczas pilnowania nowych osób siedzi trzymając na kolanach broń i nie spuszczając z nich wzroku.

 

TheSuicideKing

 

Odcinek 10. Home. W tym odcinku mieliśmy do czynienia z niespodziewanym atakiem Gubernatora i jego ludzi na więzienie. Na zdjęciu poniżej widzimy jeden z jego żołnierzy wysiadającego z samochodu pełnego zombie z bronią w ręku.

 

Home

 

Odcinek 11. I Ain’t A Judas. Ten odcinek skupiony był głównie wokół postaci Andrei, która udała się do swojej dawnej grupy do więzienia. Nie otrzymując pochwały Gubernatora udała się tam bez żadnej broni na piechotę. Przed opuszczeniem więzienia grupa Ricka wyposażyła ją w samochód, a on sam dał jej pistolet do obrony.

 

I Ain't A Judas

 

Odcinek 12. Clear. Odcinek, który w całości skupiony był na wyprawie Michonne, Ricka i Carla do Cynthiany, rodzinnego miasteczka Grimesów. Na miejscu mieli oni styczność z dawnym przyjacielem Ricka, Morganem. Po upływie dłuższego czasu i utracie syna Morgan oszalał i nie poznając przyjaciół zaczął do nich strzelać. Carl za pomocą Beretty postrzelił początkowo zamaskowanego napastnika. Na zdjęciach poniżej możemy zobaczyć, jak Carl udaje się z Michonne do King County w celu odzyskania jedynego zdjęcia jego rodziny, jakie pozostało po apokalipsie.

 

 Clear

Clear

Episode 12

S03E12 Clear

Episode 12 Clear

Beretta 92FS

Carl Grimes

S03E12

The Walking Dead Clear

Carl and Michonne

 

 

Odcinek 14. Prey. Na początku tego odcinka widzimy Gubernatora przygotowującego pokój, w którym planuje zemścić się na Michonne za pomocą tortur. Potem to pomieszczenie pokazuje Andrei Milton, aby udowodnić jej złe zamiary Blake’a. Gdy obserwując go z ukrycia Andrea wyciąga broń, celuje w jego stronę i próbuje strzelić Milton powstrzymuje ją od działania. W dalszej części odcinka Martinez zabiera Andrei pistolet na rozkaz Gubernatora.

 

Episode 14

Prey

S03E14

S03E14 Prey

The Walking Dead Prey

Martinez_Andrea

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. W finałowym odcinku część grupy pozostała w więzieniu, aby przygotować zasadzkę na armię Gubernatora. Poza murami więzienia pozostali Hershel, Beth i Carl. Gdy mieszkańcy Woodbury wystraszeni strzałami zaczynają uciekać z więzienia, jeden chłopak napotyka na nich w lesie. Carl wyciąga broń i oddaje strzał zabijając chłopaka.

 

S03E16 Welcome To The Tombs

S03E16

Welcome To The Tombs

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts