Beretta 92SB Nickel

Beretta 92SB Nickel

 

Sezon 3.

Odcinek 3. Walk With Me. Scena, w której Philip Blake używa tego pistoletu dzieje się w miejscu osiedlenia się amerykańskich żołnierzy. Gubernator wraz ze swoją armią podstępem zabija ich wszystkich, zaczynając od pierwszego strzału oddanego z Beretty 92SB Nickel.

 

Walk With Me

WalkWithMe

Philip Blake

 

Odcinek 7. When The Dead Come Knocking. Sytuacja ma miejsce po uprowadzeniu przez Merla Maggie i Glenna. Gubernator chcąc uzyskać od nich informacje na temat pobytu reszty osób z ich grupy, najpierw celuje do Maggie, a potem do Glenna – Maggie ujawnia, gdzie jest więzienie.

 

Maggie

Glenn

 

Odcinek 8. Made To Suffer. Podczas powrotu Michonne do Woodbury dochodzi do spotkania z Gubernatorem. Michonne w zemście chce zabić Penny, na co Blake reaguje bardzo łagodnie, prosi o zostawienie jej w spokoju i odkłada broń.

 

Made To Suffer

 

Odcinek 9. The Suicide King. Po ataku Ricka na Woodbury i odbiciu swoich przyjaciół Gubernator ochrania się za pomocą swojej broni, nie tylko przed ludźmi, ale też przed zombie z areny. W dalszej części odcinka do miasteczka przedarło się kilka zombie i jeden człowiek został ugryziony na oczach mieszkańców. Gubernator na ich wołanie o pomoc dla rannego zareagował natychmiastowym strzałem w głowę.

 

Gubernator

TheSuicideKing

The Suicide King

 

Odcinek 10. Home. Gubernator podczas zaatakowania więzienia miał przy sobie Berettę, której użył m.in. podczas zabicia zbliżającego się szwendacza z lasu.

 

Home

Home

 

Odcinek 14. Prey. Podczas pościgu za Andreą Gubernator ma przy sobie swoją Berettę i korzysta z niej, gdy zostaje otoczony przez grupę szwendaczy.

 

Prey

S03E14

 

Odcinek 15. This Sorrowful Life. Gubernator i jego ludzie będąc na miejscu starych magazynów, gdzie wcześniej doszło do jego spotkania z Rickiem zostali zaatakowani przez Merla i zwabionych przez niego tam szwendaczy. Widzimy wtedy Gubernatora z tą bronią.

 

S03E15

This Sorrowful Life

 

W późniejszej scenie Merle zostaje złapany przez ludzi Blake’a, a on sam go zabija strzałem z Beretty.

 

Gubernator

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Po nieudanym kolejnym ataku na więzienie i ucieczce jego przestraszonych ludzi, Gubernator postanowił się ich pozbyć i zaczął ich eliminować szybkimi strzałami.

 

Welcome To The Tombs

S03E16

Karen and Gubernator

Beretta 92SB Nickel

 

Sezon 4

Odcinek 6. Live Bait. W tym sezonie broń pojawia się ponownie w rękach Gubernatora. Widzimy ją, gdy Blake pierwszy raz spotyka Lilly Chambler i jej rodzinę. W tym samym epizodzie widzimy broń wyłożoną na stole podczas rozmowy Gubernatora z siostrami Lilly i Tarą. W dalszej części odcinka Lilly zwraca zabraną mu wcześniej broń.

 

The Walking Dead S04E06 Live Bait

The Walking Dead Live Bait

TWD Live Bait

 

Odcinek 7. Dead Weight.

Gubernator po wyeliminowaniu Martineza i jednego z braci, Pete’a udaje się do Mitcha Dolgena i grożąc mu pistoletem zmusza go do posłuszeństwa.

 

The Walking Dead Beretta 92SB Nickel

Gubernator The Walking Dead Sezon 4

Beretta 92SB Nickel

Sezon 4 The Walking Dead Gubernator

 

Gubernator z tej broni ratuje Meghan, która w obozie ocalałych zostaje zaatakowana przez zombie.

 

The Walking Dead 4

Beretta 92SB The Walking Dead

 

Pod koniec tego odcinka widzimy Gubernatora celującego z ukrycia w stronę Michonne i Hershela przebywających poza więzieniem. W kolejnym odcinku, gdy dochodzi między nimi do spotkania, Gubernator wykorzystując swoją broń bierze ich jako zakładników.

 

David Morrissey w The Walking Dead

David Morrissey jako Gubernator

Too Far Gone

The Walking Dead David Morrissey

The Walking Dead Season 4 Hershel and Governor

 

Odcinek 8. Too Far Gone. W tym odcinku broń widzimy początkowo w rękach Gubernatora. Z niej zabija Meghan, którą ugryzioną przez zombie przynosi jej matka, Lilly. Blake bez oporów zabija dziewczynkę. Po walce w więzieniu Lilly znajduje umierającego Blake’a i zabija go z tej broni.

 

David Morrissey The Walking Dead 4

The Walking Dead Blake

Too Far Gone Lilly

S04E06 Live Bait

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts