Browning BDA

Browning BDA

 

Sezon 1.

Odcinek 4. Vatos. Broń należała do Daryla, możemy zauważyć, jak nosi ją przy sobie w 1 sezonie w scenie spotkania z Guillermo.

 

Vatos

 

Sezon 2.

Odcinek 11. Judge Jury, Executioner. Broń widzimy w rękach Carla, który sam ją zabiera z torby Daryla. W tym epizodzie napotyka na zombie, ale nie udaje mu się go zabić. Później ten sam szwendacz jest przyczyną śmierci Dale’a. Carl obwiniał się o jego śmierć, gdyż nie zabił wcześniej tego szwendacza.

 

Carl

Judge, Jury, Executioner

 

Odcinek 12. Better Angels. Carl oddaje Shanowi broń, przyznając, że czuje się winny. Shane daje mu do zrozumienia, że to nie jego wina i że powinien mieć broń przy sobie, aby móc się ochronić.

 

BDA

Shane Browning BDA

 

Carl nie bierze od niego broni, ale później w poruszającej i szczerej rozmowie z ojcem Carl bierze broń. W ostatniej scenie tego odcinka z tej właśnie broni zabija Shane’a, który przemienił się w zombie.

 

Better Angels

Browning BDA

 

Sezon 3.

Odcinek 4. Killer Within. Ta broń towarzyszy Carlowi w wielu ważnych, ale bardzo trudnych momentach. Musiał z niej strzelić do zmarłej na jego oczach matki, aby nie przemieniła się w zombie. Broń ta widoczna jest w tej bardzo drastycznej i przerażającej scenie, a także chwilę przed gdy Carl, Maggie i Lori szukają schronienia w jednej części więzienia.

 

Carl Grimes

Carl Browning BDA

Killer Within Carl

Killer Within

 

Odcinek 10. Home. Broń widzimy ponownie w rękach Carla, który używa jej podczas ataku ze strony Gubernatora i jego ludzi na więzienie. Na zdjęciach poniżej Carl strzela do wroga, ochraniając siebie i Beth.

 Carl and Beth

Home

S03E10 Carl

S03E10 Home

Carl

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts