Browning M2HB

Browning M2HB

 

Sezon 1.

W odcinku 1. Days Gone Bye i 2. Guts pierwszego sezonu widzimy broń w centrum Atlanty podczas dotarcia tam przez Ricka. Uwięziony w czołgu i otoczony przez zombie uzyskuje pomoc od nieznanego chłopaka, Glenna. Broń możemy zauważyć zamontowaną przy czołgu podczas jego ucieczki, opuszczony czołg i liczna broń wokół sugeruje nam nieudaną próbę zwalczenia zombie przez wojsko. 

 

Days Gone Bye

S01E02

Guts

 

Sezon 3.

Odcinek 3. Walk With Me. Gubernator po zabiciu żołnierzy amerykańskich wrócił ze swoimi ludźmi do Woodbury. Stojąc na pojeździe wojskowym z zamontowanym karabinem przemawia do mieszkańców Woodbury przedstawiając sprawy w korzystnym dla niego świetle.

 

Walk With Me

 

Odcinek 4. Killer Within. Po sytuacji związanej z zabiciem żołnierzy Michonne pozostaje nieufna w stosunku do Gubernatora i nie wierzy w przedstawioną przez niego wersję. Powoduje to, że ogląda ona wojskowy samochód, chcąc dowiedzieć się, co tak naprawdę zaszło na miejscu.

 

Michonne

Killer Within

 

Odcinek 14. Prey. Allen i jego syn Ben przebywając w Woodbury pomagają Martinezowi i Shumpertowi załadować samochód bronią. Na zdjęciach poniżej niosą karabin M2HB.

 

Allen, Ben, Martinez, Shumpert

Allen, Ben, Martinez

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Finałowy odcinek poświęcony głównie atakowi na więzienie, w którym brali udział zebrani przez Gubernatora ludzie. Jednym z nich był Shumpert, który strzelał z tego karabinu.

 

Welcome To The Tombs

Shumpert

Shumpert Walking Dead

S03E16

Shumpert Episode 16

Episode 16

Browning M2HB

Browning M2HB Shumpert

Prison Episode 16

 

Po nieudanym ataku Allen próbuje uruchomić karabin i zaatakować przeciwników, ale nie udaje mu się to i wszyscy uciekają z więzienia.

 

Allen Browning M2HB

Allen

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts