Colt MK IV Series70

Colt MK IV Series70

 

Sezon 3

Odcinek 3. „Walk With Me”. Broń widzimy w rękach Merla Dixona, który zobaczył Michonne i Andreę czające się w lesie i obserwujące Gubernatora na miejscu wypadku helikoptera.

 

Walk With Me

Merle

Merle Dixon

 

Odcinek 6. Hounded. Podczas akcji pościgu za Michonne w celu jej zabicia z rozkazu Gubernatora Merle posługuje się tym pistoletem. Udał się na poszukiwania z 3 osobami, z których dwóch Michonne zabiła. Pozostał Merle i Neil Gargulio, który jednak przeciwstawił się planom Dixona. W wyniku tego Merle postrzelił z tej broni chłopaka. Poniżej na zdjęciach możemy zauważyć Merla z bronią w ręku po wkroczeniu Michonne oraz jak Merle oddaje niespodziewany strzał w stronę Gargulio.

 

Hounded

Merle

Merle_Hounded

Merle and Gargulio

S03E06

S03E06 Hounded

Gargulio

 

W dalszej części tego odcinka ma miejsce spotkanie Merla z Maggie i Glennem, którego znał z obozu w Atlancie. Merle początkowo odkłada broń (Walthera P99) rozpoznając Glenna, ale w zanadrzu ma jeszcze Colta MK IV. Wykorzystuje tę broń i bierze ich za zakładników.

 

Episode 6

Merle Dixon

Maggie and Merle

TWD Hounded

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts