Glock 19

Glock 19

 

Sezon 3.

Odcinek 1. Seed. Broń możemy zaobserwować w rękach Hershela na początku tego sezonu, gdy grupa po całej zimie ciągłego podróżowania trafia do kolejnego domu, który zaczynają przeszukiwać, ale niestety niczego w nim nie znajdują i muszą uciekać dalej.

 

Seed

 

Odcinek 4. Killer Within. Podczas uruchomienia przez jednego z więźniów alarmu na terenie więzienia, Glenn próbuje Glockiem 19 zestrzelić i „uciszyć” alarm zwabiający zombie.

 

Glenn

 

Odcinek 6. Hounded. Podczas spotkania z Merlem, Glenn próbuje trzymać go na dystans i celuje w niego z tego pistoletu, ale to Merlowi udało się opanować sytuację i uprowadzić dwójkę zakładników do Woodbury.

 

Hounded

Glen_Hounded

 

Odcinek 10. Home. Podczas niespodziewanego ataku Gubernatora i jego ludzi na więzienie Hershel znajduje się bardzo blisko ogrodzenia. Ma przy sobie tylko Glocka 19, którym może się bronić przed szwendaczami znajdującymi się w środku więzienia.

 

Hershel_Home

Home

 

Odcinek 13. Arrow On The Doorpost. Podczas spotkania Ricka z Gubernatorem towarzyszyli mu Daryl oraz Hershel – uzbrojony w M4A1 oraz w Glocka 19 widocznego na zdjęciu w kaburze.

 

Arrow On The Doorpost

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Hershel osłaniał Carla mierząc do uzbrojonego chłopaka, który uciekając z więzienia napotkał ich w lesie.

 

Welcome To The Tombs

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts