Remington 700 BDL

Remington 700 BDL

 

Remington 700 BDL – jest to jedna z bardziej znanych wersji amerykańskiego karabinu powtarzalnego Remington 700. Broń, którą Rick podarował Morganowi mówiąc: „Jest prosta, ale celnie strzela.” Z tej broni Morgan celował przez okno do swojej żony, której nie udało się przeżyć epidemii i przemieniła się w zombie.

 DaysGoneBye

MorganRemington

 

Takiej samej broni używał także Otis w 2 sezonie podczas sytuacji rozgrywającej się na farmie rodziny Hershela. Z tego karabinu postrzelił podczas polowania Carla, gdy oddany strzał wycelowany w jelenia przeszedł na wylot zwierzęcia dosięgając i raniąc poważnie chłopca.

 

Carl

Otis

 

Później użyta została przez niego do obrony przed zombie w scenie, gdzie wybrał się z Shanem po zaopatrzenie medyczne potrzebne do operacji postrzelonego przez niego Carla.

 

Otis.

OtisRem

 

W sezonie 3 za pomocą tej broni wartę w więzieniu pełnił Carl – na początku odcinka czekając na atak Gubernatora, a później zauważając zbliżającą się do więzienia Andreę. Po opuszczeniu więzienia przez nią możemy zobaczyć ocalałych z grupy Ricka wyposażonych w broń – Carl stoi ze strzelbą Remington 700 BDL (S3E11 „I Ain’t A Judas”).  

 

Carl Remington 700 BDL

 I Ain't A Judas

 

Odcinek 12. Clear. Podczas wyprawy do Cynthiany oraz spotkania z Morganem Rick przypomina sobie o broni, którą mu podarował. Na zdjęciach widzimy go w domu Morgana z bronią w ręku.

 

Clear_Rick

Clear

S03E12 Clear

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts