Remington 700 VLS

Remington 700 VLS

 

Remington 700 VLS – strzelba Dale’a za pomocą której pełnił nieraz wartę na dachu swojego campera. Broń towarzyszy Dale’owi w wielu sytuacjach, choć sam broni używał bardzo rzadko. Jednym z takich nielicznych przypadków była sytuacja obrony obozu z pierwszego sezonu.

 

Dale w obozie ocalałych

Dale, Amy i Morales

Dale i Jim

Dale'a na dachu campera

Dale and Carol

Strzelba Dale'a

 

W drugim sezonie Rick chcąc zastrzelić na zablokowanej autostradzie jednego zombie szwendającego się między samochodami, zauważa, że ma do czynienia z całym stadem, a nie pojedynczym osobnikiem (S02E01 „What Lies Ahead”).

 Rick z Remington 700 VLS

Rick na autostradzie

 

Na farmie wartę pełniono na dachu campera. Głównie był to Dale’a ze swoją bronią, ale zmieniali go także Andrea oraz Glenn. Andrea podczas jednej z takich obserwacji postrzeliła ze strzelby Dale’a Daryla uważając go za zombie.

 

Glenn ze strzelbą Dale'a

Andrea

 

Za pomocą tej broni w 3 sezonie Rick razem z grupą ocalałych oczyścili więzienie z nieumarłych, aby zdobyć jego bramy jako bezpieczne mury swojego domu. Z tej broni pada strzał oddany przez Ricka wybijający ostatniego szwendacza na placu więzienia. Można wtedy zauważyć nadzieję i radość pojawiającą się na jego twarzy związaną ze zdobyciem nowego, bezpiecznego miejsca (S03E01 „Seed”).

 

Seed

Rick

 

Podczas nieobecności części grupy w więzieniu wartę sprawowali Carl i Carol z zawieszonym na ramieniu Remingtonem 700 VLS. Po powrocie Ricka i reszty Carol szuka Daryla i pyta, dlaczego nie wrócił z nimi. Ma wtedy przy sobie tę samą broń (S3E09 „The Suicide King”).

 

Carol and Carl

The Suicide King

Carol, Rick, Carl

 

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts