Remington 870 Police Magnum

Remington 870 Police Magnum

 

Sezon 3.

Odcinek 8. Made To Suffer. Broń widzimy w rękach Shane’a, który ukazuje się w odcinku jako wizja Ricka podczas strzelaniny w Woodbury. Rick zaskoczony widokiem przyjaciela, po oddaniu strzału podchodzi do niego mimo otaczającego go zagrożenia i przekonuje się z bliska, że to ktoś inny. Widzimy wtedy leżącego obok człowieka z armii Gubernatora Remingtona 870 Police Magnum.

 

Shane

Made To Suffer

 

W tym samym odcinku bronią posługuje się Shumpert walczący również w szeregach Gubernatora. Na zdjęciu razem z Martinezem.

 

Shupert

 

Odcinek 9. The Suicide King. Broń cały czas w wyposażeniu armii Woodbury. Jeden z nich za jej pomocą stara się powstrzymać mieszkańców miasteczka przed wyjściem na zewnątrz, ponieważ uważają, że w tym miejscu nie jest bezpiecznie.

 

The Suicide King

 

Odcinek 10. Home. Broń trzyma w rękach Beth Greene. Sytuacja na zdjęciu ma miejsce po niespodziewanym ataku Gubernatora na Woodbury. Wcześniej tę broń przekazała jej Maggie, co widzimy na zdjęciu poniżej.

 

Police Magnum

Home

 

Odcinek 11. I Ain’t A Judas. Tutaj broń ma przy sobie również Beth. Grupa tym razem była przygotowana na kolejny ewentualny atak ze strony Woodbury. Tymczasem w więzieniu pojawia się Andrea, której grupa nie ufa. Po rozmowie z nią i wyjaśnieniu pewnych kwestii grupa daje jej samochód i broń. Na zdjęciu widzimy wszystkich patrzących, jak odjeżdża – Beth stoi z tą bronią.

 

I Ain't a Judas

Beth

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Jody z grupy Gubernatora podczas nieudanego ataku na więzienie uciekł i biegnąc przez las natrafił na Carla, Hershela i Beth. Celujący do niego Carl strzelił mimo, iż chłopak chciał oddać broń. Był to pierwszy zabity przez Carla człowiek. Poniżej możemy zobaczyć Jody’ego w więzieniu z bronią oraz podczas ucieczki.

 

Welcome To The Tombs

S03E16 Welcome To The Tombs

S03E16

Jody

Jody_Prison

Jody_Police Magnum

Remington 870 Police Magnum

Jody, Carl, Hershel, Beth

Jody, Carl

Episode 16

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts