Smith & Wesson 3913 ?Ladysmith?

Smith & Wesson 3913 „Ladysmith”

 

Smith & Wesson 3913 „Ladysmith” – broń należała do Andrei. Dostała ją od ojca przed podróżą z Amy. Pierwszy raz broń widzimy, po tym jak Glenn uratował Ricka i przyprowadził go do swojej grupy usytuowanej w budynku w Atlancie. Zdenerwowana Andrea nieostrożnym i hałaśliwym zachowaniem Ricka, wymierza do niego z broni, jak jej uzmysłowił później Rick – nieodbezpieczonej. (S01E02 „Guts”)

 

AndreaandRick

 

Odcinek 5. Wildfire. Z tej broni Andrea musiała też dokonać zabicia zombie, w jakie przemieniła się po śmierci jej siostra, Amy. Przyczyną śmierci nie tylko Amy, ale również innych członków obozu był atak większej grupy szwendaczy, podczas gdy grupa była osłabiona o kilka osób przebywających a Atlancie. Przy martwej siostrze Andrea była do samego końca. Nie pozwoliła nikomu zbliżyć się do nich i zabrać ciała, grożąc swoim pistoletem.

 

Amy

Ladysmith

 

Sezon 2.

Odcinek 1. What Lies Ahead. W sezonie 2 możemy zobaczyć ją dwukrotnie podczas rozmowy z Shanem na temat broni. Na pierwszej fotografii Shane chwali broń oraz postawę ojca Andrei. Druga fotografia pokazuje, jak Shane uczy ją posługiwania się bronią, zaczynając od rozkładania broni (S02E04 Cherokee Rose).

 

Shane

SmithWessonLadysmith

 

 

Później broń przejął T-Dog po odłączeniu się Andrei od grupy i używał jej nie tylko na farmie, ale także na początku 3 sezonu w trakcie oczyszczania więzienia oraz kontroli nad ocalałymi więźniami (S03E01 Seed, S03E02 Sick, S03E04 Killer Within).

 

T-Dog

T-Dog The Walking Dead

T-Dog prison

T-Dog Killer Within

T-Dog_Ladysmith

 

Odcinek 10. Home. Broń widzimy w rękach Axela, który przyznaje, że nie umie się nią posługiwać i że boi się broni. Opowiedział Carol, że napadł na sklep z zabawką imitującą broń. Carol pokazuje mu, że broń jest naładowana.

 

Home

Broń Axela

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts