Steyr SSG 69

Steyr SSG 69

 

Sezon 3.

Odcinek 14. Prey. Broń po raz pierwszy widzimy w rękach Tyreese. Po opuszczeniu więzienia i przyłączeniu się do mieszkańców Woodbury, Tyreese razem z siostrą, Sashą pełnią wartę. W tym odcinku widzimy, że Tyreese uczy się dopiero posługiwania bronią i nie potrafi oddać celnych strzałów w kierunku szwendaczy. Widzimy go z tą bronią także podczas próby powstrzymania Andrei oraz rozmowy z Gubernatorem.

 

S03E14 Prey

S03E14

Episode 14

Episode 14 Prey

Tyreese, Sasha

The Walking Dead Prey

S3E14

Prey

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Tyreese razem z Sashą postanowili nie uczestniczyć w walce z grupą z więzienia, tylko pozostać w Woodbury i bronić mieszkańców. Na zdjęciach widzimy Gubernatora przekazującego broń Tyreesowi i wyrażającego zgodę na ich pozostanie w miasteczku.

 

Welcome To The Tombs

Woodbury

Sasha, Tyreese, Blake

Gubernator

 

W tym samym odcinku część grupy Ricka dociera do Woodbury. Pomaga im po drodze napotkana Karen. Na zdjęciach poniżej Tyreese z karabinem Steyr SSG 69 pozwala im wejść do środka, dowiadując się co zrobił Gubernator.

 

Tyreese

S03E16

Tyreese and Sasha

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts