Type 56

Type 56

 

Sezon 3.

Odcinek 8. Made To Suffer. Bronią w serialu posługiwał się głównie Shumpert z grupy Gubernatora. Widzimy ją po raz pierwszy w tym epizodzie podczas sytuacji, gdy Gubernator po dowiedzeniu się, gdzie znajduje się reszta grupy Maggie i Glenna każe ich zabić. Wtedy jego żołnierze prowadzą ich przez jeden z magazynów – Shumpert ma przy sobie ten karabin.

 

Made To Suffer

 

Odcinek 9. The Suicide King. W tym odcinku Shumpert ma przy sobie broń powstrzymując ludzi przed wydostaniem się z miasteczka, w którym czują się zagrożeni.

 

The Suicide King

Shupert

 

Odcinek 10. Home. Broń używana przez tego samego bohatera podczas zaplanowanego przez Gubernatora ataku na więzienie.

 

Shupert_Prison

Shupert_Home

Home

Type 56

 

Odcinek 14. Prey. Z bronią widzimy ponownie Shumperta w scenie, gdy zabiera on Tyreesa i jego grupę na miejsce, gdzie Gubernator trzyma szwendaczy. W późniejszej scenie powraca tam i zauważa, że wszystkie zombie zostały spalone.

 

Prey

Episode 14

S03E14

S03E14 Prey

Episode 14 Prey

Shumpert

 

Odcinek 15. This Sorrowful Life. W tym odcinku broń widzimy w rękach innego żołnierza z Woodbury, w którym zostają oni zaatakowani przez Merla i zwabionych tam przez niego szwendaczy.

 

Episode 15

S03E15

 

Odcinek 16. Welcome To The Tombs. Finałowy odcinek i atak armii Gubernatora na więzienie. Na jednym z czołowych miejsc grupy podczas akcji stoi Shumpert korzystając z karabinu.

 

S03E16

Episode 16

S03E16 Shumpert

Welcome To The Tombs

Shumpert_Welcome To The Tombs

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts