Walther P99

Walther P99

 

Sezon 3.

Odcinek 6. Hounded. Podczas wyprawy mającej na celu odszukać i zabić Michonne sytuacja odwraca się i Michonne zabija dwójkę z ludzi Gubernatora. Na zdjęciu poniżej widzimy Merla oraz Gargulio z tym pistoletem. Po jego zabiciu Merle przejmuje broń.

 

Hounded Gargulio

Walther P99

 

Broń jest w rękach Merla, gdy spotyka na swojej drodze Maggie i Glenna. Poznając Glenna z obozu przy Atlancie odkłada na ziemię Walthera P99.

 

Hounded

Merle

 

Odcinek 8. Made To Suffer. Tym pistoletem posługuje się Maggie podczas ucieczki z Woodbury, w którym trwa walka z oddziałem Gubernatora oraz już na zewnątrz celując do Michonne. W kolejnym odcinku po udanej akcji odbicia Daryla broń widzimy w jej rękach podczas sceny wydostania się grupy zza murów Woodbury oraz podczas ponownego spotkania z Merlem (S3E9 „The Suicide King”).

 

Made To Suffer

Maggie

 

Odcinek 9. The Suicide King. Po opuszczeniu Woodbury grupa musi chronić się przed zombie poza miasteczkiem. Na zdjęciu poniżej widzimy Maggie z tą bronią.

 

The Suicide King

 

W późniejszych ujeciach Maggie celuje z tej broni do Merla, który wrócił razem z Darylem i Rickiem z Woodbury. Staje ona po stronie Glenna i Michonne, którzy chcą go zabić.

 

The Suicide King

TheSuicideKing

Maggie

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts