Do niedzieli 20. września trwa konkurs, w którym możecie zdobyć jeden z 5. egzemplarzy książki The Walking Dead. Zejście (Jay Bonansinga) od Wydawnictwa Sine Qua Non.

twd-zejscie-okladka-full-small

Zejście to pierwszy tom nowej trylogii inspirowanej komiksami Roberta Kirkmana, która będzie nosić tytuł Nowe otwarcie. To opowieść trzymająca w napięciu podobnie jak pozostałe książki z uniwersum TWD. Poznajcie losy Woodbury po śmierci Gubernatora!

 

Udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć w dowolnej formie na pytanie Jakie schronienie podczas apokalipsy zombie uważasz za najbezpieczniejsze? wraz z uzasadnieniem wyboru. Termin nadsyłania zgłoszeń mija o godzinie 23:59, w niedzielę 20. września br.

Zgłoszenia wraz z adresem korespondencyjnym oraz imieniem i nazwiskiem należy przesyłać na adres: [email protected].

 

Metody odpowiedzi

Metodę, w jakiej przygotujecie odpowiedź, wybieracie sami! Możecie krótko napisać (max. 250 znaków), narysować, zaśpiewać itd. Ważne, aby pomysł był ciekawy i można go było wysłać mailem.

 

Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook