Ostatnio pytacie się nas, kiedy będzie premiera niezależnego, australijskiego filmu o zombie – Wyrmwood – który zapowiadany był pierwotnie na koniec 2013 roku. Mamy dla Was dobre wieści!

wyrmwood2014-02

Więcej o tej realizacji pisaliśmy w listopadzie 2013 roku. Obecnie Wyrmwood jest w końcowej fazie postprodukcji – w połowie czerwca rozpoczęły się prace m.in. nad miksowaniem dźwięku.

wyrmwood2014-01Twórcy informowali w czerwcu o tym, że rozmawiają z organizatorami festiwali na temat możliwości premierowej projekcji obrazu. Bracia Kiah i Tristan Roache-Turner – odpowiedzialni za projekt – otrzymali ofertę premiery od trzech dużych międzynarodowych festiwali filmowych (ze Stanów, Europy i Azji). Oznaczać to może, że Wyrmwood ujrzymy jeszcze tej jesieni.

wyrmwood2014-05Jako pierwsi chcemy Was poinformować, że jest spora szansa, że film będzie miał swoją dystrybucję w Polsce!

Nie pozostaje nam nic więcej, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że „poślizg” z premierą nie potrwa dłużej niż rok.

wyrmwood2014-03 wyrmwood2014-04

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook