GOV&RICK

Jak donosił ostatnio serwis MoviePilot, odgrywający postać głównego antybohatera 3 i 4 sezonu David Morrissey, widziany był niedawno w Senoi (stan Georgia), gdzie znajduje się plan 5 serii The Walking Dead. Zważając na niezniszczalność Gubernatora, którą popisywał się wielokrotnie na ekranie, czy możliwe by po raz kolejny jakimś cudem umknął śmierci? Oficjalne doniesienia mówią, że Morrissey przyjechał do miasta by odwiedzić przyjaciół z planu. Podobne przypuszczenia pojawiały się już w przypadku Andrei i jej ewentualnego powrotu w 4 serii, jednak nadzieje fanów okazały się wtedy płonne.

 

 

O wiele bardziej prawdopodobne jest, że postać Philipa Blake’a mogłaby zostać wykorzystana w retrospekcjach, halucynacjach lub snach, tak jak miało to już miejsce z Shanem (w odcinku The Suicide King), Lori (Home, The Suicide King) czy Hershelem (A). Gubernator z pewnością boleśnie zapisał się w pamięci większości bohaterów, dlatego sensowne byłyby dręczące bohaterów wspomnienia z nim związane. 

Producentka wykonawcza Gale Anne Hurd stwierdziła, że fakt uśmiercenia postaci Gubernatora niekoniecznie świadczy, że definitywnie nie pojawi się już ona w serialu. 
Nigdy nie wiadomo, czego możemy się spodziewać, więc informacje traktować można jako plotkę – poczekamy zobaczymy.

 

Chcielibyście żeby Gubernator choć na chwilę znów zawitał na ekranie czy byłaby to już przesada ?

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts