Trzeci sezon The Walking Dead spotkał się z ogromna falą krytyki ze strony fanów. Jednym z zarzutów jest to, że nie jest to już serial o zombie a jedynie naparzanka między Woodbury a Więzieniem. Czy tak jest aby na pewno? Sprawdźmy.

Zombies

 

 

Po zakończeniu sezonu trzeciego łatwo (ale nieco czasochłonnie) możemy policzyć ile trupów zostało „zabitych” po raz kolejny przez grupy ocalałych. Okazuje się, że aż 297 Szwendaczy zakończyło swoje drugie życia w minionym sezonie. To znacznie więcej niż w sezonach 1 i 2 razem wziętych gdzie wynik wyniósł 194 trupy z trupów. jesteście ciekawi jak to wyglądało? Przed Wami kompilacja wszystkich morderstw dokonanych na żywych trupach w sezonie trzecim.

 

 

Na tej podstawie łatwo zauważyć, że zombie zabierają coraz więcej czasu antenowego i jest ich coraz więcej i więcej i więcej. Chociaż mimo tego nie zapomniano o aspekcie psychologicznym postaci.

 

I dla przypomnienia „pady” z sezonów numer jeden i dwa.

 

Jako ciekawostkę na sam koniec przypominamy o infografice, która pojawiła się w sieci w grudniu 2012. Niestety nie zawiera pełnych danych z całości serialu. Uwzględnia jedynie sezony 1,2 i pierwszą połowę trzeciego sezonu. Tak czy inaczej miło jest popatrzeć.

 ZOMBIE KILLS

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook