Dead rising watchtower

Powstająca dla internetowej platformy VOD Crackle filmowa adaptacja serii gier Dead Rising dostała właśnie swój pierwszy zwiastun. Film DR: Watchtower opowiada oczywiście historię rozwoju wirusa zombie, a jego akcja rozgrywa się na objętym kwarantanną terenie. Nie jest tajemnicą, że budżet produkcji nie opiewał na miliony dolarów, ale być może jej twórcy z reżyserem Zachem Lipovskim na czele zdołali wykrzesać z pierwowzoru coś wartego przeniesienia na duży ekran.

 

Wygląda na to, że zawarty w serii gier komputerowych klimat: czarny humor połączony z kiczowatym podejściem do tematu nieumarłych, udało się utrzymać także w ekranizacji. W zwiastunie pojawiają się zmyślne bronie, brutalne akcje i rzucający klawe teksty telewizyjni komentatorzy (więcej informacji o produkcji w TYM ARTYKULE). Film będzie miał swoją premierę 27 marca 2015 roku na należącej do Sony platformie internetowej Crackle (20 marca dla posiadaczy Xboxów). Nie wiadomo jednak kiedy, jeśli w ogóle Watchtower oficjalnie zawita do naszego kraju.

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts