The walking deadTelltale Games opublikowało właśnie nowy zwiastun drugiego sezonu swojej niezwykle popularnej gry przygodowej „The Walking Dead”. Filmik poświęcono głównie nowej bohaterce nadchodzącego tytułu, zaprezentowano też sporo scen rzucających nieco światła na jej przyszłe losy. Trailer do oglądnięcia w rozwinięciu…

W nowym sezonie The Walking Dead przyjdzie nam pokierować poczynaniami znanej i lubianej z pierwszej odsłony gry Clementine, do której według najnowszych informacji dołączy inny bohater znany z wcześniejszej serii – Omid (miejsce dla Kennego i reszty zapewne też się znajdzie). Produkcja, tak jak pierwsza część, podzielona została na pięć epizodów, które wydawane będą na przestrzeni paru miesięcy. Pierwszy odcinek serii ma pojawić się już 17 grudnia w dystrybucji cyfrowej na PC i konsolach (X360, PS3).

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts