DYING LIGHT(2)

Techland cały czas stara się dbać o zainteresowanie wokół swojej nadchodzącej gry akcji z zombiakami – Dying Light tym razem racząc fanów zwiastunem przedstawiającym fabularną otoczkę produkcji. Materiał nie jest może tak cudowny jak to drzewiej bywało, ale na pewno warty oglądnięcia (w rozwinięciu newsa). 

 

 

 

Tytuł filmiku brzmi może nieco górnolotnie, miejmy jednak nadzieję, że Dying Light uraczy nas nie tylko wciągającą rozgrywkę, ale także ciekawą i dojrzałą fabułą.

Dying Light to gra akcji tworzona przez wrocławskie studio Techland z myślą o konsolach starej i nowej generacji oraz komputerach stacjonarnych. W produkcji wcielimy się w ocalałego, zamieszkującego odcięte od świata i opanowane przez epidemię zombie miasto Harran. Akcję obserwować będziemy z oczu bohatera, a rozgrywka w dużej mierze ma opierać się na walce wręcz z hordami przeciwników i zręcznym uciekaniu przed niebezpieczeństwem przy użyciu elementów parkouru. System dobowy sprawi, że w dzień będziemy starać się zdobyć potrzebne do przetrwania zapasy, w nocy głównym zadaniem stanie się ucieczka przed o wiele bardziej agresywnymi o tej porze zombiakami.

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts