7. Tom drugi rozpoczyna się od retrospekcji nawiązującej do romansu Lori z Shanem po wybuchu epidemii, gdy Rick pozostał w szpitalu. Grupa postanawia pochować Shane i zaraz po tym opuszcza obóz, w którym pojawiło się coraz więcej zombie. Napotykają po drodze małą grupę ocalałych, Tyreese?a oraz jego córkę Julie i jej chłopaka Chrisa. Rickowi przydaje się pomoc nowej osoby w usunięciu wraku samochodu z drogi i umożliwieniu przejazdu kempingowcem. Tyreese przyłącza się do grupy. Lori wyjawia, że jest w ciąży.

 

Shane LoriTyreese

 

8. Temat ciąży Lori staję się dla grupy dość konfliktowy, Dale spekuluje na temat ojcostwa Ricka. Grupa znajduje potencjalne, bezpieczne schronienie, Wiltshire Estates, ale przed wejściem nie zauważają tabliczki z napisem: ?Wszyscy martwi nie wchodzić? Przeszukują część osiedla i po zabiciu kilku zombie postanawiają spędzić w jednym z budynków noc.

 

DaleWilts

 

9. Ocaleni osiedlają się w nowym miejscu i wiążą z nim nadzieje na przyszłe, spokojne życie, ale pasmo ich szczęścia zostaje przerwane przez nagły atak nieumarłych, w wyniku którego umiera Donna. Bohaterowie pozostają cały czas w podróży i walczą o zdobycie jedzenia. Kilka tygodni po tych zdarzeniach, Carl zostaje poważnie ranny w wyniku postrzelenia go przez Otisa.

 

AlenWiltshire

 

10. Otis informuje Ricka, gdzie może zanieść syna w celu udzielenia mu medycznej pomocy. Po dotarciu na farmę Rick poznaje jej właściciela, Hershela, 6 jego dzieci: Lacey, Arnold, Maggie, Billy oraz Rachel i Susie oraz Patricię, dziewczynę Otisa. Po otrzymaniu pomocy lekarskiej przez Hershela Carl odzyskuje przytomność. Maggie i Glenn zaprzyjaźniają się ze sobą. Grupa dowiaduje się, że Hershel trzyma w swojej stodole zombie.

 

LoriTyreese Lori

 

11. Grupa pozostaje cały czas na farmie i osiedlają się tam do czasu, gdy Hershel chce umieścić kolejnego zombie w stodole, sytuacja wymyka mu się spod kontroli i zombie wychodzą na zewnątrz. Zabici zostają przez szwendaczy Lacey i Arnold. Hershel odchodzi od zmysłów. Po upływie czasu Hershel odkrywa romans Glenna i Maggie, z czego nie jest zadowolony. Nie wyraża on też zgody do pozostania ocalałych na jego farmie, jedynie do czasu wyzdrowienia Carla.

 

farmaAllen

 

12. Dochodzi do kłótni Hershela z Lori, do której włącza się Rick. Grupa jest zmuszona opuścić posiadłość Hershela. Glenn podejmuje decyzję, aby pozostać na farmie razem z Maggie. Grupa po raz kolejny przechodzi tułaczkę i poszukiwanie pożywienia. Podczas jednego z przeszukiwań okolicy znajdują odpowiednie miejsce, jakim jest więzienie.

 

ZombieCamp

Jealouss

Redaktorka Strefy. Odpowiedzialna za przegląd i aktualizację broni, pojazdów i fabuły komiksu „Żywe trupy”. Na stronie publikuje także newsy oraz sprawdza teksty pozostałych redaktorów.

Prywatnie pasjonuje się filmami i kocha kino. Najlepszym obejrzanym filmem 2013 roku jest Żyć Wasilija Sigariewa.

Ulubioną postacią w serialu jest Michonne. Żadnego serialu nie obejrzała w całości poza „The Walking Dead”.

Filmwebowy profil.

 


„Opposition all around feedin’ off your soul, trying hard to swallow up your hope”

More Posts