Nadal nie ucichły echa sprawy, o której pisaliśmy na naszym forum (tutaj), w której włodarze stacji zlecili pracownikom prześladowanie założycieli forum The Spoiling Dead Fans. Niestety twórcy serialu nadal kategoryzują fanów na różne grupy, w tym wypadku fani lubiący spoilery zostali wręcz nazwani idiotami.

tsdf

 

Niestety producenci nie wyciągnęli jakichkolwiek wniosków z fali hejtu jaka się na nich wylała po cliffangerze szóstego sezonu i groźbach w stronę TSDF. Tym razem to Jeffrey Dean Morgan we własnej osobie zabrał głos w sprawie grupy fanów liczącej ponad 400 000 ludzi.

W wielkim skrócie JDM kazał fanom serialu „zamknąć się i po prostu oglądać”. Przytaknął również swojemu rozmówcy, który nazwał fanów z TSDF po prostu idiotami. Sami zobaczcie i posłuchajcie:


Niestety obecny stan rzeczy idealnie pokazuje, że zbyt duża popularność potrafi uderzyć do głowy. Serial zyskał sławę tylko i wyłącznie dzięki fanom, dzięki ludziom, którzy chcą go oglądać, chcą się ekscytować. Każdy robi to na swój sposób. Jedni unikają spoilerów jak ognia, inni ich szukają gdzie tylko mogą. Z tego względu nie można dzielić ich na idiotów i nie-idiotów. To w jaki sposób twórcy TWD traktują swoich fanów w ostatnim czasie jest przerażające. Niestety spektakl żenady trwa nadal.

Warto nadmienić oczywiście, że gdyby nie widzowie, fani i TSDF serial nie miałby takiej popularności jaka ma teraz, a pan JDM nie zostałby obsadzony w roli Negana i nie miałby okazji obrażać fanów.

Angel

Ojciec założyciel, pomysłodawca i administrator Strefy. Odpowiedzialny za aspekty techniczne, kontrolę jakości i czuwanie nad wszystkim co wpływa na stronę (czasem musi nawet odprawić obrzędy odganiające deszcz). Prowadzi Strefowy Fanpejdż na Facebook’u. Czasem skrobnie jakiegoś niusa odnośnie serialu. Często i gęsto spoileruje na forum.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, podróży i filmów (zombie/post-apo/katastroficzne).
Podobno nie lubi seriali.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook