plakat ftwd       Premiera „Fear The Walking Dead” zmierza do nas wielkimi krokami. Już za niespełna cztery tygodnie widzowie przekonają się, czy wyczekiwany  od przeszło dwóch lat kolejny serial Roberta Kikrmana i spółki okaże się niekwestionowanym hitem oraz pozycją wartą zainteresowania. Nim jednak wybiegniemy w przyszłość zastanawiając się czego możemy się spodziewać, warto byłoby przyjrzeć się ogromnej ilości zdjęć promocyjnych, które stacja AMC opublikowała w ramach marketingu FTWD. Naprawdę jest co przeglądać!

       Na samym początku warto zaprezentować nowy plakat „Fear The Walking Dead„, który został udostępniony publiczności około tydzień temu. Dotychczas nie pojawił się on na Strefie The Walking Dead więc nadrabiam zaległości i przy okazji przepraszam za lekkie opóźnienia. 

FTWD-plakat       Jednym z punktów marketingu FTWD są zdjęcia portretowe całej głównej obsady oraz odpowiednio wystylizowane ujęcia mające imitować kadry prosto z serialu. Jest to zabieg zaczerpnięty z promocji podstawowego TWD, niemniej w porównaniu do podstawki udało się tu uniknąć wszechobecnego skomiksowacenia i ogólnej przesady. 

FTWD- cała obsada

Kim Dickens

Cliff Curtis

Alycia Debnam Carey

Frank Dillane

Elizabeth Rodriguez

Lorenzo James Henrie

Mercedes Mason

Patricia Reyes Spíndola

Ruben Blades

 

FTWD1

FTWD7

FTWD8

FTWD5

 

FTWD6

FTWD2

FTWD4

FTWD3

       Na koniec galerii chciałbym Wam zaprezentować zbiór zdjęć pochodzących z dwóch pierwszych odcinków pierwszego sezonu FTWD. Dzięki nim (oraz w oparciu o trailer) wiadomo już, że zasadnicza akcja powinna zacząć się na dobre już w drugim epizodzie. Coś mi się wydaje, że szykuje się wyjątkowo intensywny materiał. 

EPIZOD PIERWSZY

FTWD-pilot1 FTWD-pilot2 FTWD-pilot3 FTWD-pilot4 FTWD-pilot5 FTWD-pilot6 FTWD-pilot7 FTWD-pilot8 FTWD-pilot9 FTWD-pilot10 FTWD-pilot11 FTWD-pilot12 FTWD-pilot13 FTWD-pilot14

EPIZOD DRUGI

FTWD-odcinek drugi1 FTWD-odcinek drugi2 FTWD-odcinek drugi3 FTWD-odcinek drugi4 FTWD-odcinek drugi5 FTWD-odcinek drugi6 FTWD-odcinek drugi7 FTWD-odcinek drugi8 FTWD-odcinek drugi9

 

 

 

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts