The-Walking-Dead-Season-5-Locations-Video-560

Na oficjalnym kanale Youtube AMC pojawiło się krótkie wideo zza kulis 5 sezonu The Walking Dead. Na filmiku zaprezentowano fanom przygotowanie choreografii walk i „trening” zombiaków, odbywające się pod opieką koordynatora Monty’iego Simonsa.

 

 

Sezon piąty jest większy niż wszystkie pozostałe razem wzięte – powiedział Simons.

 

 

 

 

Czuję się jak na dzikiej przejażdżce Roller Coasterem. Planowanie walk w naszym serialu jest czasami o wiele bardziej skomplikowane niż w zwyczajnym filmie czy na innym planie telewizyjnym. Prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą jest znalezienie odpowiedniego typu kaskadera do roli szwędacza. Potrzebujemy do tego ludzi stosunkowo chudych i wyglądających na osłabionych. Bardzo zależy nam na realizmie.

 

 

Kwestia o wychudzonych kaskaderach brzmi nieco zabawnie, ale rozumiemy chyba zamysł twórcy. The Walking Dead wróci z 5 sezonem 12 października w telewizji AMC i 13 w polskim FOX.

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts