Autor Wątek: Madison Clark  (Przeczytany 3109 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wayne Dunlap

Madison Clark
« dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:00:05 »
Za wcześnie by jednoznacznie się upewnić, w jakim kierunku rozwinie się postać, ale póki co zmierza do roli typowej "BADASSKI"  Zachęcam do dyskusji fanów FTWD

Strefa Walking Dead Forum

Madison Clark
« dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:00:05 »

Korstern

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 61
  • -Otrzymane: 114
  • "Here is the soul of a man"
  • Komiks: Czytałem
  • Postać: Maggie Rhee
  • Spoilery: Tak
Odp: Madison Clark
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:11:43 »
Na tę chwilę jest to moja ulubiona postać w FTWD. Podoba mi się jej charakter i sposób bycia. Aktorstwo Dickens na razie najbardziej mi się podoba z całej obsady.

How many?

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 73
  • -Otrzymane: 72
  • I thought you were a cop, not a lawyer.
  • Komiks: Tylko część
  • Postać: Rick, The Governor, Michonne, Herschel, Daryl
  • Spoilery: Nie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:18:52 »
Niby przypomina Lori, ale jest o wiele lepsza od niej. Nie widzie jej jako ''Badasska'' moim zdaniem będzie takim duchem grupy coś w stylu Dele'a z TWD. Choć nie podobają mi się relacje z Nickiem, są takie sztuczne, naciągane. Ale postać mi podoba i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie.

Wayne Dunlap

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:30:53 »
No w sumie, z tymi relacjami masz trochę racji, ona sprawia wrażenie takiej "zimnej suki" bez uczuć. Może to jest klucz do tej postaci. MI się podoba to, że ona próbuje kminić sytuację która ją otacza, już zetknęła się ze śmercią w postaci spotkania z Artiem. Jest po rozmowie z Tobiasem, co może zaprocentować w przyszłości. Uważnie rozmawia z Danielem Salazarem i przyjmuje do wiadomości jego uwagi. A to już sporo.

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:30:53 »

Korstern

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 61
  • -Otrzymane: 114
  • "Here is the soul of a man"
  • Postać: Maggie Rhee
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrzesień, 2015, 23:40:33 »
Spotkałem się gdzieś z ciekawą teorią, że Madison może trafić później do TWD i zostać komiksową Alphą :P

Wayne Dunlap

« Odpowiedź #5 dnia: 26 Wrzesień, 2015, 00:13:33 »
Też to czytałem, ale to chyba tylko pobożne życzenia.
Nie ulega natomiast wątpliwości fakt, że jeżeli stacja AMC zdecyduje sie po 2 sezonie na kontynuacje, to raczej będzie niemożliwe do zrealizowania takie "przeniesienie" postaci.

Gus Chamber

« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień, 2015, 01:34:05 »
Przepraszam bardzo, ale Madison w ogóle nie przypomina Lori. To że ma mocny charakter nie znaczy że jest wredna. Ciamajdą też nie jest. Maddy wciągnęłaby Szeryfową nosem, bez popitki. Jak już bardzo na siłę musimy ją porównywać do kogoś, to niech to będzie... Andrea? Zresztą, najlepiej nie porównywać.

A poza tym - świetna postać, pod każdym względem, wszystko u Madison Clark dodaje się perfekcyjnie. Dobra para z nieco mniej badassowym Travisem (świetny banter z pierwszego odcinka). Mam nadzieję że z epizodu na epizod będzie się tylko rozkręcać.

Co jeszcze mogę dodać...Jak dla mnie to jedna z najbardziej cieszących oko bohaterek The Walking Dead, obok Jessie i Rosity.

espérer

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 45
  • -Otrzymane: 53
  • idealnie niedoskonała
  • Komiks: Nie czytałam
  • Postać: Michonne, Sasha
  • Spoilery: Nie
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Wrzesień, 2015, 23:20:23 »
Ja również nigdy nie porównałabym jej do Lori. Pod żadnym względem nie są do siebie podobne.

Madison jest drugą postacią po Nicku, która jest jedną z ciekawszych. Może i jej relacje z nim są trochę sztuczne, ale czego można wymagać od matki, która za każdym razem musi wyciągać syna z kłopotów. I to w dodatku z kłopotów związanych z narkotykami. Ale trzeba przyznać, że jak każda matka kocha go.

Rzeczywiście można nazwać ją badaską. Już nie raz się o tym mogliśmy przekonać. Ciekawe co będzie jak już rzeczywiście przywyknie do otaczającego świata. ;)
Sto razy powiedz mi kim jestem i powiedz mi czego nie osiągnę,
a ja na pewno to zrobię.

tomb2525

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 124
  • -Otrzymane: 941
  • "Pain doesn't go away you just make room for it"
  • Postać: Andrea
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień, 2015, 23:44:45 »
Porównanie do Lori jest trochę krzywdzące, choć oczywiście sama Lor pod względem rozwojowym i charakterologicznym nie była aż tak złą postacią jak ja wykreowali co poniektórzy widzowie.

Jeżeli chodzi o samą Madison to mnie kupiła już na starcie. Zresztą podejrzewałem taki obrót sprawy więc wcale mnie to nie dziwi. Maddie przede wszystkim podoba mi się za to, iż jest ludzka. Ma swoje wady, swoje słabości, ale także i mocne strony co czyni z niej postać bliższą widzowi. O wiele łatwiej jest zrozumieć jej stan emocjonalny i utożsamić się z nim, co oczywiście nie czyni z niej automatycznie osoby prostej w odbiorze. Co toto nie. Widać u niej spora wielowymiarowość, która przejawia się na wielu etapach dotychczas przedstawionej fabuły. Zarówno Erickson jak i Dickens za wszelką cenę starają się zrobić z niej postać aktywnie związaną z toczącą się linią fabularną, co mnie jako widza cieszy. Jeszcze nie tak dawno mówiłem o bierności kobiet w TWD, a w Fear taka duża i jeszcze pozytywna zmiana.

"We don't submit to terror. We make the terror"

Oak

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 86
  • -Otrzymane: 80
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Październik, 2015, 16:00:23 »
Madison to chyba główna bohaterka FTWD, tak jak Rick to główny bohater TWD. Jest najbardziej charyzmatyczna.
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Rathgar

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 19
  • -Otrzymane: 15
  • Postać: Rick, Merle, Negan, Andrea, Philip Blake
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Październik, 2015, 16:01:20 »
Dla mnie najbardziej charyzmatyczny jest Daniel i Strand.

Pricney

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 0
  • -Otrzymane: 0
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Październik, 2016, 18:20:35 »
Bardzo podobna postać do Andrei z TWD, mam nadzieje, że z czasem pojawi się w głównym The Walking Dead, aczkolwiek mam również nadzieje, że produkcja nie FTWD jej nie uśmierci i będzie drugim Rickiem. :)

tomb2525

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 124
  • -Otrzymane: 941
  • "Pain doesn't go away you just make room for it"
  • Postać: Andrea
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Październik, 2016, 18:51:25 »
Madison jest dla Fear tym czym Rick dla TWD. Prędzej twórcy pozbędą się Travisa niż Calrkowej :D A czy jest podobna do Andrei? Hmmmm, raczej bym z tym polemizował.

"We don't submit to terror. We make the terror"

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Październik, 2016, 18:51:25 »