Autor Wątek: Król Ezekiel  (Przeczytany 816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voltix

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 75
  • -Otrzymane: 82
  • Autor wątku
  • Good news is you're not dead yet.
  • Komiks: Czytałem
  • Postać: Beth, Negan
  • Spoilery: Tak
Król Ezekiel
« dnia: 30 Grudzień, 2016, 16:16:56 »
Widzę, że nie ma jeszcze wątku o przywódcy Królestwa. Nie było go dużo w pierwszej połowie sezonu, pojawił się tylko w jednym odcinku... :-[
Jak myślicie, jaką rolę odegra w drugiej połowie sezonu 7? Czy pomoże Rickom w walce ze Zbawcami? Jak będą się układały jego relacje z Carol? Czy postać was przekonuje, czy aktor dobrze ją gra?

Strefa Walking Dead Forum

Król Ezekiel
« dnia: 30 Grudzień, 2016, 16:16:56 »

Disease

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Komiks: Nie powiem
  • Postać: Negan
Odp: Król Ezekiel
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień, 2016, 17:49:04 »
Bez Królestwa, to Rick i Wzgórze szanse mają w sumie marne, więc obstawiam, że pomoże, mógłbym rzec, że jestem tego pewny, aczkolwiek przekonywanie go może trochę zająć.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Co do aktora, to nie wygląda mi na Ezekiela wiekowo. Wydaje mi się, że jest za młody. Khary Payton ma 44 lata, a na TWD wiki możemy przeczytać o komiksowym Ezekielu to:

Cytat
Late 50s to early 60s

Pomysł na splatanie Ezekiela z Carol jest nawet całkiem, całkiem...  ;D Ale jeśli stanie się to o czym wcześniej napisałem, to szanse na długi związek mają raczej marny.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2016, 17:54:29 wysłana przez Disease »

tomb2525

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 128
  • -Otrzymane: 1013
  • "Pain doesn't go away you just make room for it"
  • Komiks: Czytałem
  • Postać: Andrea
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień, 2016, 17:52:22 »
Niestety mam bardzo duże wątpliwości co do "zakresu" wykorzystania Ezekiela w tym sezonie. Naprawdę. Biorąc pod uwagę gimplowski pomysł na fabułę, minimalizacja jego udziału jest bardziej niż pewna. Mamy po prostu za duże nagromadzenie bohaterów, a sam Ezekiel niestety nie odgrywa na szachownicy pierwszorzędnej roli.

Czy pomoże Rickom? Znając życie tak, ale wydaje mi się że nie bezpośrednio za namową Alexandryjczyków ile pod wpływem Richarda. Gdyby od tak poszedł na wojnę, przeczyłoby to pewnej ramie fabularnej dotyczącej Ezekiela, gdzie to dobitnie nakreślono jego silne poddaństwo względem Negana i wiarę w moc zawartego ze Zbawcami sojuszu.

Khary Payton natomiast nie ma tutaj wielkiego pola do popisu. Postać Ezekiela jest zarysowana tak grubą i prostą kreską, że tylko wybitne drewno nie poradziłoby sobie z wymaganiami tej roli. To nie jest bohater o dużym zabarwieniu dramatycznym czy tragicznym. Operuje raczej dość sprawnym przerysowaniem, które nie wymaga wielkiego kunsztu aktorskiego. Jest poprawny. Tyle i aż tyle.

chainsaw

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 11
  • -Otrzymane: 39
  • Komiks: Tylko część
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień, 2016, 20:36:01 »
Rick będzie go przekonywał i przekonywał, podłączy się do walki w odcinku 15 albo 16, nie odegra większej roli, istotne kwestie z jego udziałem zostaną zapewne przesunięte na sezon ósmy. Bez spoilerów, po prostu tak działa TWD.

Strefa Walking Dead Forum

« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień, 2016, 20:36:01 »