Ankieta

Najlepsza postać 4 sezonu

Rick
77 (15.2%)
Carl
52 (10.3%)
Michonne
61 (12.1%)
Daryl
64 (12.6%)
Maggie
15 (3%)
Glenn
19 (3.8%)
Beth
18 (3.6%)
Carol
20 (4%)
Tyreese
6 (1.2%)
Sasha
6 (1.2%)
Bob
11 (2.2%)
Abraham
24 (4.7%)
Rosita
6 (1.2%)
Eguene
2 (0.4%)
Tara
14 (2.8%)
Hershel
54 (10.7%)
Gubernator
21 (4.2%)
Joe
13 (2.6%)
Lizzie
15 (3%)
Mica
5 (1%)
Lilly
2 (0.4%)
Megan
1 (0.2%)

Głosów w sumie: 153

Autor Wątek: ANKIETA: Najlepsza postać 4 sezonu  (Przeczytany 5717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Megi

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 14
  • -Otrzymane: 6
    • Mój stan Skype
  • Komiks: Nie czytałam
  • Postać: Daryl
  • Spoilery: Tak
Odp: ANKIETA: Najlepsza postać 4 sezonu
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień, 2015, 12:55:10 »
Hershel był kochany i jego postać w tym sezonie>życie. Za nim Lizzie, psychiczne dziecko. Oglądałam sceny z nią na wstrzymanym oddechu i wszystkich napiętych mięśniach. Poza nimi Rick, Daryl i Maggie :)
Nie masz uprawnień do wyswietlania linków na tym forum. Załóż konto lub Zaloguj się

Strefa Walking Dead Forum

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień, 2015, 12:55:10 »

GeeSassyWay

• *
  • Podziękowania
  • -Wystawione: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Komiks: Nie czytałam
  • Postać: Michonne, Carl, Rick, Glenn Hershel i 392 innych :\")
  • Spoilery: Nie
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marzec, 2016, 12:48:40 »
Moje typy to :

Carol - jej przemiana od sezonu 1 do 4 jest niesamowita. Z szarej myszki zastraszonej przez męża która straciła swoją córkę (swoją drogą Jezu, jakie szczęscie że Ed zginął ) do badassowej babki ktora jest w stanie zabić dla dobra innych (gdy zabiła Lizzie by chronić Judith no i tamta dwójka od Tyreese z więzienia by zapobiec epidemii) ogólnie jest świetną postacią. No i jej relacja z Darylem- jego reakcja gdy ją zobaczyl  :yay: + Carol rambo pod koneic 4sez  O0

Michonne - też ogromna metamorfoza. jej relacja z Carlem, powolne otwieranie sie i odkopywanie swojej przeszłosci. i ta scena z serem  :biggrin:( Fajnie, ze Andrea ja "uczłowieczyła" ale mimo wszystko tak off topic mnie mega wkurzala. Na siłe próbowala być samodzielna, zaczęła wygadywać Lori ze myśli ze wszystko jej sie należy (choć ta też mnie wkurzała) postrzelenie Daryla, bzykanko z Shanem i Gubciem..)

Carl - Z małego nieporadnego chłopczyka zmienił sie w dorastającego w post- apokaliptycznym świecie chłopaka ( oczywiście miał tez swoje gorsze momenty) wiecej chyba nie muszę się nad nim rozpisywać.

Rick - Na początku Rick farmer nie do końca przemawiał do mnie (ale dobrze na pewno zrobiła mu taka odskocznia) jednak wrócił stanowczy, nieco bardziej brutalny (na +) szeryf

Glenn - Nie wiem czemu, ale od 1 sezonu go uwielbiam, nawet nie wiem czy potrafię to wytlumaczyć ale jest świetny  :smile:

reszta : Hershel (<- tu sie rozpisywac nie musze, jego śmierć bardzo przeżyłam - jedna z moich ulubionych postaci) Daryl
a ogólnie lubie większość  :[

„Nie mogę przyznać, że rozumiem boży plan. Chrystus obiecał wskrzeszenie zmarłych. Myślałem jednak, że miał coś zgoła innego na myśli”

Strefa Walking Dead Forum

« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marzec, 2016, 12:48:40 »