fear-the-walking-dead-3b

        Przed nami San Diego Comic Con 2017 czyli największe marketingowe wydarzenie roku. To właśnie tu przedstawiciele szeroko pojmowanej rozrywki, za sprawą rozbuchanych kilkugodzinnych paneli, uchylają rąbka tajemnicy odnośnie swoich przyszłych projektów oraz nadchodzących produkcji. Zgodnie z tradycją, na zjeździe tym nie mogło zabraknąć również AMC wraz ze swoimi dwoma flagowymi serialami- „Fear The Walking Dead” oraz „The Walking Dead„. Z racji tego, że ich eventy odbędą się w najbliższy piątek 21 lipca , stacja już teraz wprawiła w ruch całą machinę promocyjną, publikując nie tylko pierwsze grafiki ale nawet materiały video.

       Jeżeli chodzi o FTWD, to jeden z dwóch najświeższych banerów macie możliwość obejrzeć powyżej. Drugi z nich prezentuje się następująco:

ftwd-3b

Oprócz tego, po mediach społecznościowym zaczął hulać pierwszy sneak peek nadchodzącego 9 epizodu 3 sezonu:

W kontekście 8 sezonu „The Walking Dead” mamy niestety dostęp jedynie do zdjęć banerów, wykonanych i umieszczonych w sieci przez fanów serialu. (mały update! jednak udało mi się dorwać oficjalną formę jednego z nich :D)

twd-s8-banner

Dodatkowo, za pośrednictwem serwisu Entertainment Weekly, upublicznione zostały dwa oficjalne zdjęcia z nadchodzącej serii TWD:

twd-s8-1

twd-s8-2

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts