Plakat2         Marketing piątego sezonu „The Walking Dead” trwa w najlepsze. Choć do jego premiery pozostał niespełna miesiąc, to AMC nie spuszcza z tonu i nie pozwala aby ich flagowy tytuł choć na moment zniknął z ust całego świata. Tym razem aby podsycić zainteresowanie wokół nadchodzącego materiału, włodarze opublikowali świeżutkie zdjęcia portretowe wszystkich bohaterów S5.

Rick

Rick Grimes

 

Carl

Carl Grimes

Michonne

Michonne

Maggie

Maggie Green

Beth

Beth Green

Glenn

Glenn Rhee

Sasha

Sasha

Tyreese

Tyreese

Bob

Bob Stookey

Abraham

Abraham St.Ford

Rosita

Rosita Espinosa

Eugene

Eugene Porter

Tara

Tara Chambler

Gareth

Gareth

Gabriel

Ojciec Gabriel Stokes

Carol

Carol Peletier

Daryl

Daryl Dixon

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts