Platforma gier komputerowych Steam ogłosiła właśnie promocję „Szaleństwo w środku tygodnia” na dwa sezony gry fabularnej The Walking Dead od wydawnictwa Telltale Game.

 Gra The Walking Dead w znakomitej cenie do kupienia na Steam

 

Oznacza to, że do piątku, 30 stycznia br., do godziny 19:00 możecie nabyć grę z rabatem 75%! Wystarczy założyć konto na Steam, posiadać kartę kredytową lub umożliwiającą płatności online albo konto PayPal oraz pobrać aplikację Steam na nasz komputer.

Konto na platformie Steam jest darmowe – zarówno założenie, jak i „prowadzenie” – płacimy jedynie za gry, które otrzymujemy w wersji elektronicznej.

W Polsce dokonujemy zakupu gier w Euro. Obecnie regularna cena obu sezonów The Walking Dead w ramach Steam wynosi 22,99 euro, jednak w trwającej promocji możecie mieć gry Telltale Games już za 5,74!

Pierwszy sezon na Steam  w ramach promocji „Szaleństwo w środku tygodnia” znajdziecie klikając tutaj, natomiast drugi po kliknięciu tu.

Gry fabularne The Walking Dead wydane przez Telltale Games są bardzo dobrze oceniane, podobnie jak inne tytuły tego wydawcy oparte na narracji, wyborach i point-and-click (np.: The Wolf Among Us czy Tales from the Borderlands).

 

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook