ODSŁONY SERII:


 

Onechabara Bikini Samurai SquadOnechanbara: Bikini Samurai Squad
Data wydania: 14.12.2006
Producent:Tamsoft
Typ gry: akcja, slasher, TPP
Ocena metacritic: 39/100

Tytułowe członkinie składu samurajek bikini – siostry Aya i Saki to potomkinie znanej w Japonii rodziny samurajów. Kiedy miasto zaatakowane zostaje przez plagę zombie obie dziewczyny ruszają do walki. W tym momencie pieczę nad siostrami przejmuje gracz, który przy użyciu ostrych mieczy i kombinacji ciosów ma za zadanie wyczyścić pełne zombiaków plansze. Gracz posiada możliwość przełączania się między bohaterkami, dostępny jest jednak tryb kooperacji.

 

 

Onechanbara Bikini Zombie SlayerOnechanbara: Bikini Zombie Slayers (Wii)
Data wydania: 07.02.2008
Producent: Tamsoft
Typ gry: akcja, slasher, TPP
Ocena metacritic: 55/100

Historia sióstr Aya’i i Saki przeniesiona na konsolę Wii. Celem rodzeństwa staje się odnalezienie winnych odpowiedzialnych za przywołanie zombie. Kwintesencją rozgrywki nadal pozostaje dynamiczne wykańczanie żywych trupów, tym razem przy użyciu kontrolera ruchowego Wii. W przypadku trybu jednoosobowego gracz może przełączać się między bohaterkami, dostępny jest też tryb kooperacji.

 

 

Onechabara Kagura ZOnechanbara z: Kagura (XBOX360)
Data wydania: 19.01.2012
Producent: Tamsoft
Typ gry: akcja, slasher, TPP
Ocena metacritic: —/100

Najnowsza odsłona Onechanbary to nowy silnik graficzny i więcej wrogów do zmasakrowania. Same bohaterki zmienione zostały w wampiry, dalej jednak skupiają się na odsyłaniu żywych trupów do grobów.

Gra dostępna jedynie w wersji japońskiej.

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts