WYDANE ODSŁONY SERII:


 

Zombie TyccoonZombie Tycoon (PSP)
Data wydania: 29.10.2009
Producent: Firma Studios
Typ gry: Strategiczne
Ocena metacritic: 68/100

 

Zombiaki potrafią czekać baaardzo długo – w końcu doczekały się nawet własnego „Tycoona”. Gracz staje się władcą żywych trupów z celem rozprzestrzenienia zarazy na całym świecie. Rozgrywka opiera się na połączeniu prostej strategii z elementami ekonomii i akcji, a to wszystko w kolorowej stylistyce.


 

ZombieTycoon2Zombie Tycoon 2 (PC, PS3, PSV)
Data wydania 30.04.2013 (?)
Producent: Firma Studios
Typ gry: strategiczne, akcja, multiplayer

Kontynuacja Zombie Tycoon opowiada historię doktora Brainhov’a – człowieka, który opracował sposób na przywrócenie zmarłych do życia. Skoro ma się takie możliwości, dlaczego nie stworzyć armii i nie podbić za jej pomocą świata? Gracz wciela się we wspomnianego naukowca i obejmuje kontrolę nad własną armią zombie. Nowa produkcja oprócz trybu dla pojedynczego gracza oferuje także  tryb multiplayer.

 


DLC:


 —


 ODSŁONY SERII OCZEKUJĄCE NA SWOJĄ PREMIERĘ:


 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts