FTWD plakat 3

       Redakcja Strefy The Walking Dead  z nieskrywaną przyjemnością informuje, iż serial „Fear The Walking Dead” został oficjalnie przedłużony na 4 sezon! Na chwilę obecną jego dokładna premiera nie jest jeszcze znana, niemniej najprawdopodobniej nastąpi ona w okresie wakacyjnym 2018 roku.

       Choć na pierwszy rzut oka decyzja AMC może wydawać się bardzo pochopną ze względu na niskie osiągi S2 i nieznaną przyszłość mającego w tym roku premierę S3, to jednak spin-off nadal pozostaje kasowym hitem, przynoszącym ogromne zyski i spore zainteresowanie.

       Wraz z przedłużeniem cyklu, przyszły także zmiany w ekipie producenckiej spin-offu. Odpowiadający za dotychczasowe 3 serie Dave Erickson, oficjalnie zrezygnował z posady showrunnera „Fear The Walking Dead„, całkowicie opuszczając projekt. Jego miejsce zajęło dwoje co-showrunnerów w osobach Iana Golberga (scenariusz „Autopsja Jane Doe” oraz współtwórca „Dawno Dawno Temu” i „Dead of Summer”) oraz Andrew Chamblissa (współtwórca „Dawno Dawno Temu”, „Herosi” oraz „Pamiętniki Wampirów). Oprócz tego, do ekipy jako producent wykonawczy dołączył weteran serii czyli Scott M.Gimple.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts