TWD       Redakcja Strefy The Walking Dead z przyjemnością informuje, iż planowany już od roku spin-off „The Walking Dead” zatytułowany roboczo „Fear The Walking Dead„, w końcu otrzymał zielone światło. AMC oficjalnie podjęło decyzję o wystartowaniu z pełną realizacją serialu, który na domiar wszystkiego otrzymał aż dwa sezony! Wszystko wskazuje na to, że stacja chce już na stałe ugruntować pozycję swojej marki na pierwszym miejscu w zestawieniu najpopularniejszych tytułów obecnej telewizji.

       Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości.  Pierwszy sezon najnowszego serialu, uwzględniający w sobie sześć sześćdziesięciominutowych odcinków, swoją premierę będzie miał późnym latem tego roku. Jego akcja osadzona została w Lost Angeles i skupi się na całkowicie świeżej, odmiennej i innowacyjnej opowieści, w której centrum postawiono zupełnie nowych bohaterów. Niestety, ich imiona oraz wstępne charakterystyki są na chwilę obecną nieznane.

       Duże wrażenie robi również ekipa „Fear The Walking Dead„, która prezentuje się następująco:

  • Kim Dickens („Zaginiona Dziewczyna„, „House of Cards„) – główna rola kobieca
  • Cliff Curtis („Ścigani„, „Missing„) – główna rola męska
  • Frank Dillane („Harry Potter i Książę Półkrwi„) – główna rola męska
  • Alycia Debnam Carey („Epicentrum„) – główna rola kobieca
  • Dave Erickson („Synowie Anarchii„, „Low Winter Sun„) – showrunner
  • Robert Kirman – producent wykonawczy
  • Gale Ann Hurd – producent wykonawczy
  • Greg Nicotero – producent wykonawczy
  • David Alpert – producent wykonawczy

 Na koniec jeszcze mały smaczek. Stacja AMC opublikowała właśnie dwa świeże zdjęcia z pilotażowego odcinka spin-offu. Prezentuje się one następująco:

Fear The Walking DeadFear The Walking Dead2

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts