Fear sezon 2

       Redakcja Strefy The Walking Dead z przyjemnością chcę Was poinformować, iż „Fear The Walking Dead” w dniu dzisiejszym dostało od AMC zielone światło na realizację sezonu trzeciego. Choć niedawna premiera S2 przyniosła serialowi odrobinę mniejszy sukces aniżeli zeszłoroczne otwarcie serii, to jednak zainteresowanie jak i korzyści okazały się na tyle kuszące, iż zarząd stacji podjął decyzję o kontynuacji projektu. S3 FTWD zadebiutuje wiosną przyszłego roku i liczyć będzie pełne 16 epizodów. Informacja ta jest naprawdę pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ odmienność oraz indywidualizm storytellingu spin-offu rodzą nadzieje na ciekawą, angażującą oraz wciągająca historię.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts