twd-plakat

     Uwaga! Uwaga! Wszyscy zombieluby oraz zapaleni miłośnicy gatunku! „The Walking Dead” nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa! W dniu dzisiejszym w mediach na całym świecie gruchnęła wiadomość, iż niekwestionowany lider stacji AMC oraz jeden z najpopularniejszych seriali XXI wieku, który zawładnął wyobraźnią milionów ludzi na całym świecie, został oficjalnie przedłużony na swój kolejny, ÓSMY JUŻ SEZON. Oznacza to, iż czeka nas następne 16 niezapomnianych, pełnych napięcia, akcji oraz dramaturgi epizodów, wyznaczających nowy etap w historii Ricka Grimesa i jego grupy ocalonych. Warto wspomnieć, że serial tym samym dobije do swojego setnego epizodu, a więc ekipa na pewno przygotuje coś wyjątkowo wybuchowego! Premiera ósmej serii zapowiedziana jest oczywiście na październik 2017 roku, zaś większych szczegółów możemy się spodziewać na przełomie kwietnia-lipca.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts