Już dziś o godzinie 16:00 na ulicy Szewskiej 25 w Krakowie, w Klubie Kulturalnym rozpocznie się impreza towarzyszące zombie walkowi.

new-plakat-zombie-walk

W programie imprezy: zabawy, konkursy z nagrodami, charakteryzacja. Przemarsz rozpocznie się o godzinie 20:00, aby wrócić na after-party do Klubu Kulturalnego. Bardziej szczegółowy program znajdziecie we wcześniejszym newsie – tu – a także na stronie organizatora: zombieteamkrakow.blogspot.com oraz na stronie facebookowym profilu zombie walku: www.facebook.com/zombiewalkkrakow

Coś więcej o imprezie i jej historii:

Początki zombie w Krakowie: Zombie Team jako grupa powstał przy okazji tworzenia pierwszego Zombie Walku. Stało się to trochę przypadkowo. Wtedy osoby, które były głównymi pomysłodawcami i miały prowadzić akcje, nagle wycofały się z całego projektu; Zombie Teamowi ciągle zależało, żeby doprowadzić sprawę do końca, więc go przejął i wciąż kontynuuje.

Charakteryzacja na żywe trupy: tym zajmują się Organizatorzy od kwestii plastycznych: Mir i Monika – jest wykonywana profesjonalnymi materiałami: lateks, sztuczna krew, farby do twarzy, podkłady i cienie. W planach jest doszkolenie reszty teamu z wykonywania charakteryzacji, żeby móc malować większą ilość ludzi na imprezach.

Wrogowie zombie: żołnierze z karabinami, oficjalnie ASG-owcy, to osobna organizacja: BioNecrotic Killers.

Zdjęcia z poprzedniej edycji w wykonaniu Tomasza Korczyńskiego:

zombie-walk03 zombie-walk04 zombie-walk05 zombie-walk01 zombie-walk02

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook