wdThe Walking Dead: Survival Instinct to gra akcji oparta na motywach serialu, a co za tym idzie – komiksu „Żywych Trupów”. Akcja toczy się w świecie opanowanym przez Zombie. Twórcy gry gwarantują, że w grze pojawią się elementy skradankowe, surival horroru i ciężkie wybory moralne, które kształtują dalszy rozwój fabuły – podobnie jak w grze od studia Telltale Games.

 

W strzelance nie zabraknie oryginalnych bohaterów i ich głosów z serialu. Autorzy postawili na klimaty survival horroru. Koniecznie będziemy musieli oszczędzać każdy kawałek chleba, każdy pocisk do pistoletu. Będziemy mogli strzelać również kuszą.

 

Fabuła koncentruje się na losach braci Dixon i ich podróży do miasta Atlanta, które rzekomo ma zapewnić bezpieczne schronienie ocalałym. Gracze wcielają się w młodszego z rodzeństwa – Daryla, a starszy z nich, czyli Merle, kontrolowany jest przez sztuczną inteligencję.

Z trailerów można wywnioskować, że fundamentem grupy będą bracia Dixon. W trakcie rozgrywki będziemy spotykać szereg ciekawych postaci i sami będziemy decydować czy zostawić ich na pastwę losu czy też przygarnąć do grupy.

Oczekiwania internautów są bardzo duże. Osobiście chyba zagram w „Survival Instinct”. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Posiadacze konsoli grę będą mogli nabyć już 19 marca. Na klasyczne pecety gra nie zostanie wydana w wersji pudełkowej, jednak będzie ją można kupić i pobrać poprzez platformę steam.

Seeker

Redaktor oraz moderator na forum strefy. Czasami pisze newsy. Lubi też udzielać się na forum i pilnować na nim porządku. W przeszłości moderator w serwisie dsj24.pl.

Prywatnie zajmuje się leniuchowaniem, szkołą i hobby, czyli wszelkie sporty :) (szczególnie piłka nożna, siatkówka i boks). A… i ma pieska od niedawna :) huehue

More Posts