Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wydawnictwo Taurus Media, wydawca komiksu „Żywe trupy” autorstwa Roberta Kirkmana, planuje 27 sierpnia br. wydać kolejny, 18 tom komiksu. Będzie on nosił tytuł „Co przed nami”.

 news_tom18_dodruk

 okladka-600

 

W związku z wyczerpanym w Wydawnictwie nakładem tomów 1, 7, 8, 9, 10, 11 planowane są również dodruki następujących albumów:

  • tom 1 i 7 ? 27 sierpnia
  • tom 8 ? druga połowa października
  • tom 9 i 10 ? pierwszy kwartał 2014 roku

Z uzyskanych informacji wynika, że Wydawnictwo nie będzie dystrybuować „Żywych trupów” w sieci salonów Empik. Komiks z pewnością dostępny będzie w sklepie internetowym: sklep.gildia.pl

Wszystkim oczekującym z niecierpliwością na dalsze losy bohaterów lub pragnących zakupić brakujące archiwalne zeszyty komiksu życzymy, aby czas oczekiwania upłynął jak najszybciej.

Zapraszamy też do dzielenia się w komentarzach informacjami na temat księgarni lub sklepów w Waszej miejscowości, gdzie można się zaopatrzyć w komiksy z serii „Żywe trupy”.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook