9 września będzie miała swoją premierę polska edycja piątej części książek z cyklu Żywe Trupy. Powieść będzie nosić tytuł Zejście i będzie to pierwsza część kolejnej trylogii w uniwersum. Książka została objęta naszym patronatem.

książka Żywe Trupy. The Walking Dead. Zejście - okładka Jay Bonansinga

Wszyscy fani The Walking Dead z niecierpliwością oczekiwali kolejnej książki z serii Żywe Trupy i nareszcie mogą się cieszyć z pojawienia się nowego tytułu, który do sprzedaży trafi 9-go września 2015 roku.

 

Najnowsza część napisana została przez Jaya Bonansinga, który był współautorem wcześniejszych powieści osadzonych w świecie TWD. Podobnie jak poprzednie książki, również i tę przygotowało Wydawnictwo Sine Qua Non.

 

StrefaWalkingDead.pl objęła książkę swoim patronatem, więc możecie niedługo spodziewać kolejnych świeżych informacji na temat Zejścia, a także organizowanych wspólnie z Wydawnictwem SQN atrakcji.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook