TWD Neg       Negan jest obecnie jednym z najbardziej problematycznych tematów leżących na stole producentów wykonawczych „The Walking Dead”. Jedni chcą wprowadzić go jak najszybciej (np. David Alpert), inni natomiast (np. Robert Kirkman) wolą poczekać z kolejnym antagonistą uważając, iż serialowi taka przerwa jest po prostu potrzebna. Nie ma się co dziwić, Gubernator nie okazał się cudem trzeciego sezonu, więc większa ostrożność ze strony twórców jest czymś oczywistym. Nie zmienia to jednak faktu takiego, że postać ta ma zielone światło i jego pojawienie się jest jedynie kwestią czasu.

       Ostatnimi czasy coraz częściej w mediach pojawiają się informacje odnośnie aktorów będących potencjalnymi odtwórcami roli Negana. W maju tego roku na jaw wyszło, iż producenci rozważają kandydaturę Jona Hamm– wielkiej gwiazdy serialu „Mad Men”, który za wcielenie się w Dona Drapera był nominowany aż pięciokrotnie do nagrody Złoty Glob oraz siedmiokrotnie do Emmy Award. W tym tygodniu lista poszerzyła się o kolejne nazwisko. Jest nim Kevin Durand znany z serii „Wirus” autorstwa Guillermo del Toro, a także „Lost-Zagubieni”. Aktor o potencjalnym angażu wspomniał, podczas konferencji prasowej „The Strain” mówiąc:

„Sporo osób z otoczenia The Walking Dead” rozmawiało ze mną na ten temat; każdy z nich wspominał, iż widziałby mnie w roli Negana. Nie wiem jednak kto to jest ponieważ nie czytałem komiksu”

My jako widzowie musimy podejść do tych rewelacji ze sporym dystansem, ponieważ zarówno AMC jak twórcy nie wydali w tej sprawie oficjalnego oświadczenia. 

       Wielu z Was zastanawia się pewnie, kim tak na dobrą sprawę jest Negan? Niestety, ale w tej błogiej nieświadomości będziecie musieli jeszcze trochę potrwać. Choć z wielką przyjemnością bym go opisał, to jednak zdradziłbym przy tym za dużo szczegółów, a z tym raczej nikt nie chcę się spotkać. Tych jednak, którzy nie lubią czekać odsyłam do komiksu autorstwa Roberta Kirkmana, który da odpowiedzi na każde pytanie nie cierpiące zwłoki.

tomb2525

Obecnie jeden z głównych redaktorów Strefy The Walking Dead odpowiedzialny za takie elementy jak artykuły dotyczące produkcji serialu, recenzji wszystkich dzieł składających się na uniwersum „Żywych Trupów” jak i wpisów uzupełniających poszczególne działy tematyczne strony.

Większej „publiczności” znany jako ten najbardziej zapalczywy oraz rozeznany w dziedzinie „The Walking Dead” tworzący „nic nie wnoszące do tematu elaboraty” :-D

W życiu prywatnym zainteresowany w głównej mierze biologią, chemią oraz po części fizyką. Nie pogardzi jednak dziedzinami czysto humanistycznymi takimi jak literatura, sztuka, muzyka czy właśnie sam film, z naciskiem na mocne wpływy dramatu.

More Posts