Kim dickens

Mały wigilijny news na dziś. Kim Dickens, którą ostatnio oglądać mogliśmy w „Zaginionej dziewczynie” Davida Finchera została zaangażowana do głównej roli kobiecej serialu towarzyszącego The Walking Dead o roboczym tytule „Cobalt”.

 

W drugą główną postać wcieli się aktor Cliff Curtis. (10.000 BC, Blow). Jego postać opisana została jako:

Sean to rozwiedziony nauczyciel, starający się postępować w życiu słusznie. Jest ojcem błyskotliwego i buntowniczego nastolatka.

Dickens wcieli się natomiast w będącą z Seanem, byłą doradczynię zawodową z dwójką dzieci z poprzedniego małżeństwa. Kobieta próbuje poradzić sobie z skrywanymi przed światem tajemnicami. O pozostałych znanych już członkach obsady pisaliśmy w tym artykule.

cliff

Cliff Curtis

 

Kariera Kim Dickens obfituje w bardzo dobre występy aktorskie, dlatego jak na razie możemy cieszyć się z doboru obsady. Producentami wykonawczymi serii towarzyszącej są Dave Erickson, pełniący równocześnie rolę showrunnera, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd oraz David Alpert. Odcinek pilotażowy wyreżyseruje Adam Davidson. Fabuła serialu, osadzona w post apokaliptycznym uniwersum The Walking Dead, dotyczyć będzie nowych bohaterów i  miejsca (Los Angeles). Więcej na temat produkcji możecie przeczytać tutaj (przedstawienie bohaterów) i tutaj

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts