The Walking Dead2

Stęskniliście się może za starym, poczciwym Hershelem? Jeśli tak, to z pewnością ucieszycie się na wieść o porcji materiału z jego udziałem z wydania 4 sezonu na DVD i Blu-Ray. W usuniętej scence pojawia się również Michonne i pilnujący bohaterów Mitch z obozu Gubernatora. Więcej pisał nie będę, by uniknąć konkretnych spoilerów. W tym wypadku, rozumiem jednak dlaczego scenę zdecydowano się ostatecznie wykreślić. A z resztą – zobaczcie sami.

 

 

 

 

Mi przynajmniej wyglądało to na parodię The Walking Dead – i to parodię całkiem udaną. Scenarzyści musieli chyba wspiąć się na wyżyny inwencji pisząc teksty wypowiadane przez „błyskotliwego Mitcha”, wesołość wzbudziła we mnie także kwestia Hershela o „Brianie”. Podejrzewam, że gdyby scenka ostatecznie trafiła do serialu, mogłaby spokojnie znaleźć się w naszym „Top10″ największych pomyłek „The Walking Dead”

 

 

A skoro jesteśmy już w absurdalno-śmiesznych tematach to polecam oglądnąć interesującą wersję zwiastuna 5 sezonu The Walking Dead w wersji Lego ;)

 

 

Larone

Na Strefie zajmuje się głównie newsami, artykułami i recenzjami odcinków serialu TWD. W przeszłości udzielał się amatorsko w paru innych projektach. Kiedy najdzie go ochota, bawi się w krytyka filmowego (choć chyba podchodzi do kina zbyt optymistycznie). Poza Strefą: gorliwy widz serialowy, niestety nigdy nie zobaczył do końca Miasteczka Twin Peaks. Choć za popcornem nie przepada, gdyby mógł, większą część życia przesiedziałby w kinie. Dlaczego pisze na Strefie? Bo lubi :)

More Posts