Trzech panów przysłało nam zdjęcie, rysunek i grafiki, które dodaliśmy do naszej galerii. Cieszymy się bardzo, że 2 z tych prac dotyczyły przekroczenia granicy 20 tysięcy fanów na naszym profilu Facebook, który znajdziecie tutaj.

galeria-2015-05-03

Od Mateusza Szymskiego otrzymaliśmy zdjęcie jego fenomenalnej kolekcji płyt winylowych ze ścieżką dźwiękową z The Walkiing Dead – kliknijcie tutaj, aby obejrzeć zdjęcie i przeczytać jakie soundtracki widać na nim.

Aleksander Wylaź ponownie pojawia się w naszej galerii. Tym razem ze szkicem zombiaka, który możecie zobaczyć po kliknięciu tutaj.

Nikodem Kotłowski kolejny raz pomógł nam świętować przekroczenie magicznej bariery fanów na Facebooku. Tym razem jest nas razem ponad 20000! Bardzo Wam dziękujemy, a okolicznościowe grafiki Nikodema dostępne są tutaj.

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook