Biżuteria Handmade

KaS

Postanowiłem spełnić prośbę jednego ze Szwendaczy, który zaproponował porównanie komiksu z serialem. Podjąłem się tego zadania. Czy warto? Moja odpowiedź zawsze będzie brzmiała: „A czemuż by nie?”.

Pomimo, że oglądałem i nadal śledzę losy grupy Ricka cofnę się do samego początku wszystkiego. W każdą niedzielę będziecie otrzymywać kolejną dawkę porównawczą.

KaS happyrickJak to wszystko będzie wyglądało?

Postaram się scalić każdy zeszyt i odcinek do najodpowiedniejszego momentu. We wpisie zamieszczę cytaty, a także fragmenty (w formie obrazków) pochodzące z komiksu jak i serialu. Po każdym porównaniu zapraszam na forum do skomentowania oraz stwierdzenia co podobało Wam się bardziej w danym materiale. Sonda idealnie przyda nam się do tego, więc zamieszczę ją w podanym dziale.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek prośby dotyczące artykułów tej serii, w celu ich poprawy to piszczcie śmiało. Wszystko przyjmę ze spokojem. :)

Zapraszam w następną niedzielę na pierwszą analizę dwóch fascynujących dzieł twórców The Walking Dead.

KaS rickwaiting

W oczekiwaniu na niedzielę.

 

 

PyroTeknicx

Redaktor Strefy odpowiedzialny za kontakt i współpracę ze Szwendaczami. Pracuje na Strefie, w celu doskonalenia swych umiejętności i szerzenia kontaktów. Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy możesz śmiało do niego napisać, aczkolwiek alfą i omegą nie jest. ;)

Prywatnie mol książkowy, wielbiciel filmów produkcji amerykańskiej oraz słuchacz wszelakiej muzyki. Zainteresowanie grami przerodziło się w tworzenie serwerów, także głosowych oraz udzielanie się na różnych serwisach dotyczących gier.

More Posts