//Recenzje Komiksu

Recenzja zeszytu #160 „The Walking Dead”

Biżuteria Handmade

Z dużym opóźnieniem, ale nareszcie jest dla Was przygotowana recenzja zeszytu The Walking Dead #160: The Whisperer War. Part 4 of 6.

Zeszyt The Walking Dead #160: The Whisperer War. Part 4 of 6 - okładka

(więcej…)

Recenzja zeszytu #159 „The Walking Dead”

Dotarliśmy do półmetku 27. tomu Żywych Trupów. Przed Wami recenzja zeszytu The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6.

Zeszyt The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6

(więcej…)

Recenzja zeszytu #158 „The Walking Dead”

Wojna z Szeptaczami wystartowała na dobre (a może raczej na złe). Zapraszamy do recenzji zeszytu The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6.

Zeszyt The Walking Dead #158: The Whisperer War. Part 2 of 6

(więcej…)

Recenzja zeszytu #157 „The Walking Dead”

„Wojna z Szeptaczami” właśnie się zaczęła – czyli zapraszamy do recenzji zeszytu The Walking Dead #157: The Whisperer War. Part 1 of 6.

The Walking Dead #157: The Whisperer War. Part 1 of 6

(więcej…)

Recenzja zeszytu #156 „The Walking Dead”

Punktualnie w weekend przygotowałem dla Was recenzję najnowszego TWD, czyli zeszytu The Walking Dead #156: Queen And King. Zapraszam!

Zeszyt The Walking Dead #156: Queen And King

(więcej…)

Recenzja zeszytu #155 „The Walking Dead”

Po bardzo długim czasie oczekiwania na przesyłkę z komiksem nareszcie mogę zaprosić Was do recenzji najnowszego The Walking Dead #155: Tip Of The Spear.

 The Walking Dead #155: Tip Of The Spear - recenzja zeszytu 155

(więcej…)

Recenzja zeszytu #154 „The Walking Dead”

„Krok po kroku do celu”, „zaskakujące odkrycia” i „rozmyślania o życiu” – to główne motywy niezłego zeszytu The Walking Dead #154: Led To Slaughter. Zapraszam do recenzji.

zeszyt The Walking Dead #154: Led To Slaughter - okładka: Aaron i Michonne; Andrea, Negan

(więcej…)

Recenzja zeszytu #153 „The Walking Dead”

The Walking Dead #153: Heavy Hangs The Head prezentuje nam odmienną sytuację w zjednoczonych wspólnotach, niż to jeszcze niedawno mogliśmy postrzegać. Zapraszamy do recenzji najnowszego komiksu Żywe Trupy.

zeszyt The Walking Dead #153: Heavy Hangs The Head, Rick Grimes, Negan, Brandon, okładka

(więcej…)

Recenzja zeszytu #152 „The Walking Dead”

W The Walking Dead #152: United In Fear dzieje się sporo i od razu wiemy, że w kolejnych częściach będzie się działo jeszcze więcej. Zapraszamy do recenzji najnowszego zeszytu.

Okładka The Walking Dead #152: United In Fear zeszyt

(więcej…)

Recenzja zeszytu #151 „The Walking Dead”

Zapraszamy do recenzji zeszytu The Walking Dead #151: Call To Arms, w którym poznajemy realizację planów Ricka na to, jak wszystkie 4 zjednoczone społeczności mają się przygotować na ewentualną konfrontację z Szeptaczami.

 

 

W zeszycie 150: Betrayed Rick Grimes zapowiedział utworzenie jednostek militarnych, a Dwigth opuścił Sanktuarium i dołączył do Alexandrii, gdyż nie odpowiadała mu rola lidera. W Call To Arms obserwujemy ćwiczenia jednostek militarnych, w które angażuje się Dwigth. Okazuje się, że niedawny lider Sanktuarium ma na tyle bogate doświadczenie bojowe, że może się okazać dla oddziałów naturalnym… liderem. Co z tego wyniknie, dowiemy się z kolejnych zeszytów.

zeszyt The Walking Dead 151: Call To Arms - Rick Grimes i Vincent

(więcej…)