Z wielką przyjemnością ogłaszamy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie przedstawić pomysł na możliwe dalsze losy bohaterów The Walking Dead w Terminusie. To trochę tak, jakbyście mogli stworzyć scenariusz początkowych odcinków 5 sezonu TWD!

600600terminusDo wygrania wspaniałe koszulki „Terminus” by klance od firmy OtherTees! Dodatkowo dla wszystkich Czytelników naszego serwisu przygotowano rabat 10% na koszulki „Terminus” by klance – więcej informacji znajdziecie w dalszej części artykułu.

Technika wykonania pracy dowolna – możecie napisać opowiadanie, przygotować rysunki, grafiki komputerowe, komiksy, filmy i co Wam tylko przyjdzie do głowy! Ważne, abyście mogli nam to pokazać, wysyłając mailem na adres: [email protected] najpóźniej do godziny 12:00 w czwartek 19 czerwca br. W temacie wpiszcie „Konkurs Terminus”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.StrefaWalkingDead.pl najpóźniej 29 czerwca 2014 r.

Jeśli przygotujecie rysunek lub coś w podobnej formie, to pamiętajcie, aby zeskanowana praca była dobrej jakości, inaczej będziemy musieli ją odrzucić. Gdybyście się zdecydowali na stworzenie czegoś, co można sfotografować, to ważne jest, aby zdjęcia także były dobrej jakości (może być ich kilka). Wysoka jakość prac lub ich obrazów jest bardzo ważna, gdyż wybrane opublikujemy na naszej stronie i profilu Facebookowym.

A teraz najważniejsze! Kilka słów o nagrodach. Do wygrania są 2 niepowtarzalne koszulki „Terminus” by klance ufundowane przez producenta – firmę OtherTees – które możecie obejrzeć poniżej. Każdy z uczestników konkursu ma szansę wygrać jedną koszulkę – aby zwiększyć swoje szanse możecie przesłać więcej niż jedną pracę, jednak nadal walczycie o jedną z koszulek.

othertees_modelterminusWysyłając do nas zgłoszenie konkursowe koniecznie zaznaczcie, jaki model koszulki byście chcieli wygrać (damska lub męska), w jakim rozmiarze (damskie dostępne są od S do 2XL; męskie od S do 3XL) oraz jaki kolor (Black, Navy lub Forest Green). Dopiszcie również w mailu swoje imię i nazwisko oraz adres do wysyłki ewentualnych nagród.

Pamiętajcie, że nadesłane na konkurs prace muszą być Waszego autorstwa. Wszelkie formy plagiatu będą dyskwalifikowane! Więcej informacji o zasadach konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Dla tych z Was, którzy nie czują się na siłach brać udział w konkursie, a również chcieliby mieć czaderską koszulkę lub bluzę „Terminus” by klance mamy dobre wieści! Od niedzieli 15 czerwca od godziny 22:00 do godziny 22:00 we wtorek 17 czerwca możecie tę koszulkę zamówić na stronie www.othertees.com z rabatem 10% – czyli za mniej niż 30 złotych! Wystarczy wpisać w odpowiednim polu hasło strefawalkingdead.

Kim jest fundator nagród? Otóż OtherTees to polska firma, zajmująca się dystrybucją koszulek i bluz z nadrukami projektowanymi przez artystów z całego świata. Skupiamy się na projektach, nawiązujących do szeroko rozumianej pop kultury. Nasze koszulki odnoszą się do filmów, seriali, gier czy komiksów. Charakterystyczną stroną naszej działalności jest niepowtarzalność produktu, który oferujemy. Na OtherTees codziennie pojawia się nowy projekt graficzny, który dostępny jest w sprzedaży tylko przez 48h, by potem zniknąć i już nie powrócić.

 

Podsumowanie ważnych informacji:

  1. konkurs trwa od 13 czerwca do 19 czerwca (do godziny 12:00) br.,
  2. do wygrania jest jedna z dwóch koszulek „Terminus” by klance od firmy OtherTees,
  3. każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac, jednak zawsze walczy tylko o jedną koszulkę,
  4. technika wykonania prac konkursowych jest dowolna,
  5. prace wysłać należy na adres e-mail: [email protected],
  6. temat maila: „Konkurs Terminus”,
  7. w mailu trzeba zaznaczyć informacje o modelu koszulki, rozmiarze i kolorystyce,
  8. ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 29 czerwca br. – wyniki opublikowane zostaną na stronie www.StrefaWalkingDead.pl,
  9. w dniach 15-17 czerwca można nabyć produkty OtherTees z serii „Terminus” by klance z rabatem 10% – przy składaniu zamówienia należy wpisać hasło strefawalkingdead,
  10. Regulamin konkursu do pobrania

 

Życzymy Wam powodzenia i udanych zakupów!

 

EDIT: bluzy nie są dostępne

EDIT: temat maila „Konkurs Terminus”

Zajonc

Jeden z redaktorów Strefy. Główne zainteresowania „zombistyczne” to muzyka związana z serialem The Walking Dead oraz inspirowana klimatami zombie, śledzenie tematyki w kinematografii, grach komputerowych i nie tylko.

Zawiaduje działem: Wasza twórczość – prace Czytelników Strefy. Kontakt w celu nadsyłania prac: [email protected]

Główny administrator fanpage’u Strefy na Facebooku.

Odpowiedzialny za reaktywację kanału Strefy na YouTube.

Poza Strefą fan literatury fantasy i s-f, kryminałów, komiksów (w tym oczywiście Żywe Trupy) oraz mitologii nordyckiej.

More Posts

Follow Me:
Facebook